Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Acapulko

Uzależnienie od leków nasennych

5 postów w tym temacie

Najepiej udać się do specjalisty, bo samemu to naprawdę trudno, a czasami wręcz jest to niemożliwe. Jest sporo osób zajmujących się leczeniem uzależnień :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie. Nie szczypać się tylko walić prosto do specjalisty :) i to jak najszybciej, bo to uzależnienie jest szczególnie niezdrowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie. Wiem, że trochę czasu minęło, ale ja miałem dość podobny problem jakieś dwa lata temu. W sumie po takim czasie mogę ze spokojem jak na razie powiedzieć, że naprawdę nic nie biorę. Mam kontrolę nad swoim uzależnieniem, z którego się wyleczyłem w stacjonarnym ośrodku Wiosenna. Znajduje się w Ściejowicach, bardzo fajna okolica, spokojna i sprzyjająca leczeniu. Było mi ciężko. Wiadomo, że organizm zatruty bez odwyku się nie obejdzie. Nie ma innej opcji. A odwyk nie należy do przyjemnych rzeczy...

Przeszedłem terapię, odstawiłem leki i naprawdę abstynencję od tych tabsów mam już dwa lata. Uważam, że warto naprawdę skierować się do specjalistów, choćby z podejrzeniami, bo potem jest tak ciężko z tego wyjść...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieco odświeżę temat, bo miałem ten sam problem. Również byłem uzależniony od leków, z tym, że były to leki przeciwbólowe. Popieram to, że powinno się szukać pomocy u specjalistów w leczeniu uzależnień. Ja pomoc uzyskałem w Ośrodku Terapii Uzależnień OAZA w Choceniu. Przeszedłem detoks, terapię i w tej chwili mogę powiedzieć, że jestem wolny od "magicznych" tabletek, bez których jakiś czas temu nie potrafiłem funkcjonować. Najtrudniej było zwalczyć tzw. uzależnienie psychiczne i mam nadzieję, że ten koszmarny okres w moim życiu mam już za sobą.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz