Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Jakie studia wybrać aby nie żałować i mieć w przyszłości pracę??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niema takich studiów, które zagwarantują ci pracę. Możesz mieć większe albo mniejsze szanse na znalezienie pracy w zależności od tego jakie studia wybierzesz. Oczywiście filozof może mieć większe problemy ze znalezieniem pracy niż np. spec od komputerów, a i to nie jest do końca oczywiste.

Wybierając studia patrz na to, co ciebie interesuje oraz na co jest zapotrzebowanie, na co w przyszłości może być zapotrzebowanie. Niestety nie jest to łatwe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tiaaa... kończy się tyle fakultetów. I po co? A no po to, żeby pracować w Skodzie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasny,informatyka w każdej postaci jest zawalona po brzegi.Proponował bym najpierw popatrzeć na to gdzie,w jakich aspektach prac w plu jest największy nabór,np.mechatronika,medycyna.Później sprawdził swoje umiejętności i predyspozycje w tym kier.I wtedy wybierał:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Informatykę podałem jako przykład dla porównania. A tak w ogóle spec od komputerów nawet gdy nie znajdzie pracy, to zarobi w jakiś sposób na mniej doświadczonych znajomych, którzy zamiast przepłacać w serwisie, zaniosą kompa do znajomego informatyka, który za pewne nie zedrze skóry za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam! Informatyka jest dobrym wyborem. To tzw. "kierunek przyszłościowy". Świat idze w kierunku nowych technologii, więc warto rozważyć na nim studia. Zachęcam zatem do wybrania jednej z uczelni Wyższej Szkoły Bankowej. Studia w kierunku infrmatycznym można podjąć w naszych oddziałach w Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Szczecinie oraz we Wrocławiu. Można wybierać z pośród kilku kierunków, np. E-commerce, Mutimedia i grafika komputerowa czy też Wdrażanie systemów informatycznych w rzedsiębiorstwach. Zachęcam do aplikacji do 15 lipca, bowiem w tym terminie aplikując na studia właśnie na nasze uczelnie można oszczędzić aż 1000zł.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam
Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początek polecam przepracować z 2 lata i zobaczyć jaka praca Cię satysfakcjonuje a następnie wybrać pod właśnie taka prace studia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ważne zeby kierować się tym co nas interesuje, co robić lubimy, czemu czas poświecac. Wtedy praca bedzie przyjemnoscią a co za tym idzie bedziemy zaangazowani i chcący wykonywać ją jak najlpeiej a dzieki temu bedziemy tez odpowiednio wiecej zarabiać. Takie jest moje zdanie. Ja wybrałam studia mba w wsb.

https://www.studiamba.wsb.pl/

I nie narzekam. lubiłam i lubię to nadal i na oferty pracy nie mam co narzekać również;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak to jest z praktykami na studiach magisterskich w [usuniete] ? wiem  o promocji cenowej która trwa do 10 sierpnia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam! Gosc12 wybierając studia w [usuniete] możesz liczyć na szeroką ofertę praktyk. Więcej informacji uzyskasz bezpośrednio w wybranym oddziale lub na stronie: wsb.pl/kandydaci/studiuj-i-pracuj/staze-i-praktyki-zawodowe Informacje dotyczące zakresu obowiązkowych praktyk studenckich można znaleźć także w Extranecie w zakładce Organizacja toku studiów/Praktyki studenckie.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert [usuniete]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.