Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Jowisz

Blater rezygnuje z Fifa

Recommended Posts

Z funkcji rezygnuje po 17 latach przewodzenia światowej piłce nożnej.

- Zdecydowałem się ponownie kandydować, bo byłem przekonany, że dla piłki nożnej to najlepsza opcja - mówił we wtorek. - Przemyślałem jednak moją prezydenturę w ostatnich dniach. Widzę teraz, że jednak w świecie piłki mój mandat nie jest popierany. To co liczy się bardziej ode mnie, to FIFA i piłka nożna na świecie. FIFA wymaga zaś gruntownej modernizacji - tłumaczył.

Ustępujący prezydent zwoła teraz nadzwyczajny kongres FIFA tak szybko, jak to będzie możliwe, żeby wybrać następcę.

Sepp Blatter pracował w piłkarskiej światowej centrali od 1975 roku. Szefem tej organizacji był od 1998 roku.Oznacza to ze wczesniejsze przyznanie mistrzostw swiata w 2018r Rosji oraz 2022r w Katarze.Ponoc istnieje obawa ze zwlaszcza kraje europejskie znaczace duzo w pilkarskim swiecie np. Anglia,Niemcy,Holandia,Wlochy,Francja czy Hiszpania moga nie przyjechac w 2018r do Rosji sprzeciwiajac sie inwazji tego kraju na Ukraine :rolleyes: Natomiast w przypadku Kataru sa pomowienia o korupcje mega bogatych szejkow arabskich i ludzie Blatera a on sam znacznie sie do tej przyczynili.Kto zostanie nowym prezydentem Fifa najbardziej popularnej dyscypliny sportowej na swiecie pilki noznej zobaczymy niebawem i zasadnicze pytanie czy nowy prezydent Fifa bedzie chcial odebrac Rosji i Katarowi mistrzostwa czy tez jednak tego nie zrobi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponoc amerykanska fbi o niego pyta i moze miec mega problemy.Pytanie na ile amerykanska moze dosiegnac szwajcarskie prawo.Coz kraza opinie ze mial mega poparcie w ameryce polnocnej,afryce czy azji,ale jednak w europie juz tego nie mial.Kwestia teraz czy nowy prezydent odbierze mundial Rosji i Katarowi,ale wtedy narazi sie na gniew Putina,Kremlu oraz szejkow arabskich,wiec moze nie warto juz odbierac mistrzostwa komus komu sie to przyznalo i zywo przypomina sie Polska roku 2007 kiedy wtedy co prawda nie fifa ale uefa straszyla Polske odebraniem euro2012 i to byl element straszaka.Najgorsze ze mistrzostwa swiata zbojkotowane zwlaszcza przez Niemcy,Hiszpanie,Holandie,Anglie,Francja,Wlochy stracily by bardzo na znaczeniu,bo wtedy ogladalnosc by bardzo siadla i wlasciwie jedyymi druzynami ktore byprzyciagnely kibicow to Brazylia,Argentyna,moze jeszcze Meksyk :o

Ostatnio sporo tam bylo aresztowan i sporo grubych ryb ma stanac przed sadem, byc moze i sam Blater. Ucieka w plonacego domu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze i dosiegnac go w Szwajcarii, a to dlatego ze pojawia sie ostatnio coraz wiecej informacji o korupcji w sprawie wyboru Kataru jako hosta mistrzostw. Wtedy sledztwo wszczelyby sluzby Szwajcarii.

Wczoraj The Guardian pisal ze Anglia szykuje sie na przejecie mistrzostw na wypadek odebrania ich Katarowi. Chyba wiec powazna sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wierzysz w to ze swoj wlasny kraj wydalby na pozarcie Blatera,to tak jak z procesem Polanskiego w Krakowie,niby byl sad i zarzuty i guzik z tego bo to bylo ukartowane z gory ze ziomkowi polski sad nic nie zrobi i tak samo szwajcarzy z Blaterem sadze zrobia.Ang media moga pisac cokolwiek,tylko ze po za Anglia malo kto w to wierzy ze ktos im przyzna mundial i odbierze tamtym krajom juz przyznane mistrz swiata.

Moze i dosiegnac go w Szwajcarii, a to dlatego ze pojawia sie ostatnio coraz wiecej informacji o korupcji w sprawie wyboru Kataru jako hosta mistrzostw. Wtedy sledztwo wszczelyby sluzby Szwajcarii.

Wczoraj The Guardian pisal ze Anglia szykuje sie na przejecie mistrzostw na wypadek odebrania ich Katarowi. Chyba wiec powazna sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Póki co nikt nic nie sprząta, tylko dalej jest tak samo. Tak mi się przynajmniej zdaję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz