Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
arczarna

Przyłącz się do panelu i wspomóż rozwój polskiej psychologii

Recommended Posts

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie, w którym będziesz mógł/mogła pomagać nauce i wygrywać nagrody!

Zakład Psychologii Stosunków Międzygrupowych przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do uczestnictwa w Panelu Badań Społecznych. Naszym celem jest stworzenie bazy osób chętnych do udziału w badaniach psychologicznych. Badania te odbywają się zarówno przez Internet, jak i są prowadzone w naszych laboratoriach.

Każdemu projektowi będzie towarzyszyło losowanie nagród lub stosowne wynagrodzenie za czas, który poświęcisz.

Nie zwlekaj - rozwój polskiej nauki zależy od Ciebie!

Aby dołączyć do Społecznego Panelu Badawczego, zarejestruj się na stronie klikając w podany link http://panel.psych.uw.edu.pl/ i weź udział w badaniu wstępnym. Wśród uczestników badania wstępnego do 28 lutego 2015 r. rozlosujemy czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.

O CO ZAPYTAMY?

Nie zapytamy Cię o używany proszek do prania ani ulubioną markę perfum, ale o Twoje przekonania i postawy. Nie prowadzimy badań marketingowych, a wszystkie nasze projekty wynikają z chęci zrozumienia mechanizmów kierujących życiem społeczeństw i jednostek.

CO W ZAMIAN?

Uczestnictwo w panelu to nie tylko możliwość wyrażenia opinii. Każdemu badaniu internetowemu będzie towarzyszyło losowanie nagród, a każda wizyta w laboratorium będzie się wiązała z odpowiednim wynagrodzeniem. Wśród uczestników badania wstępnego do 28 lutego 2015 r. rozlosujemy czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.

CZY MOGĘ WAM ZAUFAĆ?

Prowadząc nasze badania, kierujemy się „Kodeksem etyczno-zawodowym psychologa”. Od uczestników zbieramy tylko adres email używany w celach kontaktowych. Adresy email są przez nas traktowane ściśle poufnie, a dostęp do nich mają wyłącznie administratorzy systemu. Badacze ogłaszający swoje badania w panelu mają dostęp wyłącznie do losowo przyznawanych numerów identyfikacyjnych. Wyniki badań analizowane są zbiorowo, bez odniesienia do pojedynczych uczestników. Z udziału w panelu można zrezygnować w każdej chwili.

JUŻ TERAZ!

Aby dołączyć do Społecznego Panelu Badawczego, zarejestruj się na stronie klikając w podany link (http://panel.psych.uw.edu.pl/ i weź udział w badaniu wstępnym). Celem tego badania jest poznanie postaw i cech uczestników panelu, na podstawie których będziemy wybierać osoby zapraszane do kolejnych badań. W związku z tym, badanie to jest stosunkowo długie – udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zajmuje ok. 30 minut. Jest ono dla nas bardzo ważne i przypominamy również, że wśród osób, które wypełnią cały kwestionariusz, rozlosowane zostaną czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.

LINK DO BADANIA: http://panel.psych.uw.edu.pl/

Zespół Zakładu Psychologii Stosunków Międzygrupowych

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...