Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Liroy

Gdzie wziąć rozsądną pożyczkę?

Recommended Posts

Mam taki mały problem. Pewne sytuacje zmusiły mnie żeby wziąć pożyczkę, ale jakąś rozsądną, zaznaczyć pragnę, że w banku mi jej nie dadzą. Pomoże ktoś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

myślisz, że jakiś nieznajomy od tak udzieli Ci pożyczki? poza tym, przez takie rzeczy można nabawić sobie sporo problemów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz też zobaczyć, jesli chodzi o banki, na LNK USUNIETY Mają tam dobrze opisane różne kredyty i łatwiej jest przebrnąć przez ten temat, czy nawet wybrać kilka banków i się dopiero z nimi kontaktować. Jest kalkulator, wszystko fajnie przygotowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również szukam jakieś źródła pożyczki. Zastanawiam się na chwilówką. Niestety nie mam pracy, pomimo wielu starań, a przecież to jest podstawowym parametrem otrzymania kredytu/pożyczki? Czy jest możliwe zaciągnięcie pożyczki nawet chwilówki bez dochodów? Firmy tj. Provident, Skok Stefczyka, Wonga reklamują sie w TV, jako pożyczki w 15 minut bez wychodzenia z domu. Proszę o Wasze opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej wziąć kredyt w banku, ale jak już nie ma się wyboru, to warto chociaż ograniczyć straty i wybrać najtańszą ofertę - wiele parabanków oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, więc jeśli wcześniej nie korzystaliście z usług danej firmy, to warto wziąć właśnie taką pożyczkę (pamiętajcie, że trzeba ją spłacić w terminie, inaczej nie będzie darmowa). Tu możecie szybko przejrzeć oferty kilkunastu parabanków: http://homebanking.pl/pozyczki/pozyczki-chwilowki/kalkulator-chwilowek/ - jest tu zaznaczone, które z firm oferują pierwszą pożyczkę za darmo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam z reguly jestem przeciwna pożyczkom i kredytom ale czasami kiedy potrzebuję większej kwoty to pozyczam od firmy pozyczkowej wypełniłam formularz a decyzję otrzymałam doslownie kilka minut pozniej. Jestem zadowolona

Edytowane przez d34m0n_chi1d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pożyczki są dla ludzie, ale nie można zapominać do czego służy głowa. Porównując wiele ofert znalazłem w banku Raiffeisen pożyczkę, która jest nieoprocentowana, rozłożona na 24 raty. Opłata bankowa 2,99% od pożyczonej kwoty. Niestety nie znalazłem chwilówki na podobnych warunkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz