Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Damian_Błaszak

Duchy, Anioły, Medium ?

4 posty w tym temacie

Zacznę tak mam 16 lat, duchy zacząłem widzieć od niedawna tzn od września tego roku nie wiem czy to jest związane ze śmiercią mojego dziadka. (Jego śmierć widziałem) Zacząłem też miewać wizje na jawie ale rzadkie i wizje podczas snów częste. W Październiku widziałem Anioła wiem, że to anioł, ponieważ miał skrzydła a był ubrany w srebrną zbroję. Nie wiem jaki to był anioł. Też czasami ćwiczyłem zdolność telekinestyczną i zaczałem miewać takie podczas gdy widziałem duchy albo spontanicznie. Czasami duchy mnie informowały, ponieważ chciały porozmawiać. Ja duchom pomogam i wtedy te duchy poraz następny sie nie pojawiaja. Oczywiście interesuje się magią.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej zainteresuj się sportem,staraj się pomagać rodzicom w domu np.posprzątaj swój pokój,zrób zakupy.Dobrze będzie jeśli poprawisz oceny w szkole.Jeśli zajmiesz się czymś pożytecznym, to anioły i duchy wyparują tak szybko jak 10 zeta na zakupach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Damian_Błaszak 

Najprawdopodobniej, twoja podświadomość odczuła śmierć twojego dziadka.

A te wszystkie Anioły itp. to jedynie wzorzec w twojej podświadomości. 

Polecam przejść się do specjalisty psychologa, nie bój się, pomoże Ci pozbyć się tych "wizji"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz