Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
olka199

jakie meble do kuchni

8 postów w tym temacie

hej, czy uważacie, że meble ze stali są dobrymi meblami do kuchni w domu? Szczerze mówiąc podoba mi się taki styl ale nie wiem czy będzie do końca pasował do mojego mieszkania.. no i jeśli już to gdzie można kupić takie meble? Póki co znam tylko firmę [spam] więc fajnie gdybyście polecili jeszcze coś :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do kuchni tylko drewno. Nie mogę sobie wyobrazić mojej aktualnej kuchni wykonanej całkowicie ze stali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też sobie nie wyobrażam inaczej niż z anturalnych materiałów...mam drewno, wiklinę i mebelki ecrue...i jest przytulnie i milutko sie pichci:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Meble ze stali to tylko w restauracyjnych dużych kuchniach, w domu ich sobie nie wyobrażam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukajcie sobie info na ten temat w necie. Bardzo dużo jest sprawdzonych informacji o tym...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie :) Zastanawiam się w tym momencie nad wyborem jakiegoś porządnego sklepu meblowego z okolic Krakowa. Czy jesteście w stanie coś w tym temacie doradzić? Ja się właśnie dość poważnie zastanawiam nad tym co wybrać, a w Sieci jest tyle przeróżnego rodzaju ofert, że naprawdę niezwykle ciężko jest się na coś zdecydować... Zależałoby mi na tym, żeby kupić wszystkie meble (oczywiście w stylu nowoczesnym) w jednym miejscu, żeby nie szukać niepotrzebnie w kilku różnych sklepach... Czy na terenie Krakowa jesteście w stanie coś w tym polecić? Z tego co udało mi się wyszperać w necie, to niezłą ofertę ma sklep http://www.meblelargo.pl/ Co o nim myślicie? Czy rzeczywiście jest to warte uwagi? Może znacie jeszcze coś wartego uwagi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz