Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Olla

Co sądzicie o biznesie?

2 posty w tym temacie

Witam wszystkich,

zwracam się z prośbą dotyczącą usprawnienia procesu sprzedaży w moim biznesie, bo próbuje szeregu rozwiązań i jakoś nie mogę znaleźć tego docelowego. Między innymi, chodzi o to, aby odgadnąć jak myślą moi klienci, dlatego pytam Was.

Mianowicie mój biznes opiera się na fotografowaniu kilkugodzinnych niemowlaków (mam zgodę od dyrektora szpitala). W poniedziałek rano idę do szpitala, do sali, gdzie leży 8 mam i komunikuje, że dostaną ode mnie zdjęcie gratis. Po czym robię około 30 zdjęć jednemu bobaskowi. Biorę namiar, numer telefonu, maila. Rodzice mogą wyrazić zgodę na publikację zdjęcia w miejscowej gazecie i/lub na FB.

We wtorek obrabiam zdjęcia oraz je drukuje.

No i środa. Drukuje każdej z mam (które wyraziły zgodę na 1 darmowe zdjęcie) po 6 zdjęć i wręczam w albumie. 1 zdjęcie jest gratis, a pięć pozostałych zostaje do kupinia w cenie 100pln lub jedno 30pln. Często osoby biorą 1 zdjęcie gratis bądź jedno kupują i mi jednocześnie dziękują. W sprzedaży mam pakiet 20 zdjęć również, ale jak ktoś jest zainteresowany to dopiero później dosyłam pocztą. Album wygląda w ten sposób, że po otwarciu z lewej strony jest całe zdjęcie bobaska, a z prawej strony w zakładkę włożone 5 pozostałych zdjęć (może i to należało by jakoś zmienić).

Macie jakieś pomysły na usprawnienie sprzedaży? Może ten album jest zły? Jak rozmawiać z ludźmi, aby w pełni przekonywać wszystkich? Może jakieś szczegolne techniki?

Co sądzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli dobrze rozumiem to mamy słyszą,że dostaną zdjęcie swojego bobaska,a tu niespodzianka trzeba zapłacić stówkę za kilka fotek.Też bym wzięła to jedno zdjęcie i ślicznie podziękowała,bo na tyle była umowa.Spuścić z ceny i każde zdjęcie umieścić w albumie i spytać najpierw,czy sobie tego życzą,bo po co masz kolekcjonować cudze bobasy ;) Może jeszcze rozszeżyć repertuar,zwłaszcza że dziś każdy może się pobawić w fotografa.Widziałaś fotografie Ann Geddes? Musisz ludziom zaproponować coś nowego,czego nie widzieli i czego nie są w stanie zrobić sami.:)

Edytowane przez Disturbia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz