Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Aria

brak szacunku w pracy

Recommended Posts

Pracuje w miejscu w którym nie szanuje się ludzi

przynajmniej ja odkryłąm że muszę walczyc o siebie i nie dac ludziom mnie szmacic

ale to wszystko sie dzieje

czy warto pracowac w takim miejscu ??

może niewarto

ale wykształcenia za bardzo nie mam

i boję się że trudno będzie o inną pracę

w mojej obecnej pracy mam 1 dzień w miesiącu wolnego.

trzymam się tej pracy bo pracuje ze zwierzętami i przywiązałam się do niektórych z nich

no ale ani urlopów, ani dni wolnych do tego brak wdzięczności jeśli dam z siebie więcej. właściwie nie opłaca się dawac z siebie nic więcej bo i tak opierdol jest gwarantowany.

dużo by opisywac

czy naprawdę z szukaniem pracy jest tak ciężko ??

kiedyś potrafiłam pracowac dzień w dzień po 11 godzin i było mi z tym dobrze

teraz zawalam bo nie widzę dla siebie przyszłości w tym miejscu, tracę siły, jestem zniechecona

ale nie wiem co bym mogła robic innego

nie jestem kontaktowa

Edytowane przez Aria

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trudna sytuacja, ja też mam trudną choć nieco inaczej wygląda moja sytuacja...ale podobieństwo sprowadza sie do braku szacunku do ludzi, pomiatania nimi, znęcania psychicznego...i poczucie ze niczego się nie da z tym zrobić...ale uważam, ze trzeba zmieniac, uciekać z takim toksycznych miejsc, szanować siebie, pokazać ze jesteśmy wiele warci i nie pozwalać takim "ludziom" na takie traktowanie...bedzie nam z tym lepiej, gdy to zrpobimy...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli tylko masz dobre chęci znajdziesz pracę. Ludzie potrafią tylko narzekać, na brak pieniędzy, ale żeby iść do jakiejkolwiek pracy to już im się nie chce. Potem się tylko słyszy, że nie ma pracy. A tak na prawdę praca jest, jeśli tylko będziesz chciała to ją znajdziesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie szanują Cię w pracy? Jest na to odpowiedni paragraf. Zorientuj się, jakie przysługują Tobie prawa. Może Ci w tym pomóc artykuł pt. "Toksyczni ludzie w pracy - jak sobie z nimi radzić?" na portalu ... :P.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach