Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
MotylaNoga

Dodatkowe kursy/szkolenia

Recommended Posts

Czy waszym zdaniem warto inwestować pieniądze w takie kursy? CHodzi mi o kursy, które 90% godzin poświęcają praktyce i dają jakieś poważne certyfikaty. Chciałabym zrobić kurs ksiegowosci, ale nie wiem, czy nie będę żałować...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem warto jest wybrać się na warsztaty life coaching:SPAM- nie jest to terapia ale nauczenie w jaki sposób najlepiej jest korzystać z własnego życia ;)

Moim zdaniem warto ponieważ nauczysz się w jaki sposób realizować swoje cele, marzenia, eliminować niepotrzebny stres ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coaching rzeczywiście pomoże dobrać swoje cele i pewnie nakieruje Cię jakie kursy w ogóle sa Ci potrzebne ;)

Bo jak masz robić tą księgowość tak bez przekonania, to nie wiem czy jest sens dla samego papierka. Chyba że zamierzasz pracować w pokrewnych dziedzinach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kursy to coś dla mnie bo ja też szukam czegoś sensownego. I sama nie wiem co wybrać. Chciałabym zrobić jakiś fajny kurs i znaleźć pracę, nawet narazie taką dorywczą. Jakie inne kursy polecacie? coś z dziedziny marketingu np

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli już miałbym zapisać się na jakiś kurs, byłby to zdecydowanie kurs z fizjoterapii ponieważ wiem jak dużo osób posiada problemy zdrowotne związane z własnym orgaznizmem i myślę, że fajnie byłoby poznać parę technik by na starość wspomóc siebie oraz bliskich w podobnych problemach. Niestety jednak nie aplikowałem na żadną szkołę medyczną, więc nie wiem czy byłbym w stanie dostać się na takie zajęcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomo że brakuje. Szkoda że większość osób z takich branż fizycznych które cokolwiek potrafią zrobić, zwłaszcza specjaliści jak spawacze czy operatorzy koparek, wyjeżdżają za granicę :/

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 9.01.2013 o 22:24, MotylaNoga napisał:

Czy waszym zdaniem warto inwestować pieniądze w takie kursy? CHodzi mi o kursy, które 90% godzin poświęcają praktyce i dają jakieś poważne certyfikaty. Chciałabym zrobić kurs ksiegowosci, ale nie wiem, czy nie będę żałować...

Księgowość to coś nad czym trzeba się zastanowić. Jeżeli zysk z kilku godzin mi załatwia koszty pokryte na biura rachunkowe, to nie problem. A koszt takiego kursu to zapewne 500-600zł. Jak brać, to kompleksowe usługi, takie w których dokumenty trafiają do biura i wystarczy upoważnienie do reprezentowania przed skarbówką albo ZUS'em. Warto zobaczyć ofertę byle jakiego biura: https://kuczawska.pl. Brak doświadczenia w czymkolwiek, to później kłopot i stres.

Edytowane przez zdrapaka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie można tak ogólnie powiedzieć. Jedne kursy są lepsze a inne gorsze. Tak więc, ogólnie każdy kurs jest warty uczestnictwa a dokładniej wszystko zależy od osoby przeprowadzającej kurs. Mam nadzieję, że to zrozumiałe. Jeśli nie, odpowiem na pytania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto się doszkalać i być na bieżąco w otaczającym nas świecie Bardzo popularny jest kierunek prywatnego opiekuna medycznego Jest to zajęcie, które zyskuje coraz większą popularność w rozwiniętych krajach Unii Europejskiej. Właśnie znalazłam taki kierunek https://zak.edu.pl/aktualnosci/11272-opiekun-medyczny-i-technik-masazysta-----szkoly-medyczne-z-potencjal Jest dużo ogłoszeń poszukujących opiekunów do ludzi starszych w Niemczech Mam tam rodzinę więc może mogłabym sobie coś zarobić Mając kwalifikacje na pewno będzie łatwiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja natomiast odnosze takie wrazenie iz duzo zalezy gdzie tak wlasciwie sie wybierzemy na takie szkolenie. Wiadomo, ze co raz wiecej jest chetnych do ich organizacji .. niestety czesto sa to osob zupelnie nie zorientowane w temacie. Na dobra sprawe to znajduja one jakies szczatkowe informacje znalezione w internecie .. dodaja cos od siebie i pseudo szkolenie gotowe. Nie ma to zadnego przelozenia na praktyke - co jest najwieksza bolaczka takiego podejscie. Warto zwyczajnie zweryfikowac z kim mamy do czynienia oraz jak dlugo dziala na rynku .. ominiemy dzieki temu tego typu historie. Sa oczywiscie bardziej zaawansowane firmy .. dla nich tez sa szkolenia typu wzorcowanie przyrządów pomiarowych jednak w tym przypadku wybieraja one sprawdzone od lat rozwiazania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz