Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
lula1212

Wigilia w pracy- czy trzeba uczestniczyć?

Recommended Posts

Niedługo mamy firmową Wigilię, niestety ostatnio nie mam dobrych relacji z szefową, wydarzyła się pewna sprawa, która spowodowała ostrą rozmowę i zabranie mi premii. Zabolało, bo nie czuję się winna. Cóż, stało się. Mam żal do przełożonej, tym bardziej, że dotąd mnie ceniła. Teraz zbliża się Wigilia, a ja nie mam ochoty dzielić się z nią opłatkiem. Czu wypada iść mimo wszystko, czy też darować sobie? Nie wiem jak postąpić dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No pewnie,że wypada iść.Może to dobry moment,źeby nieco poprawić stosunki?Bo firmowy opłatek to tylko jeden dzień,a jak sobie wyobrażasz pracę w takiej atmosferze przez kolejne 364 dni?Poza tym to też służy jakiejś integracji i poznaniu z ludźmi.

Nie wydaje mi się,żeby przez jedno zdarzenie przestała cię cenić,tym bardziej jeśli była zadowolona z ciebie.Wpadka może się każdemu przydażyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mialem swiateczne party w pracy w piatek - ale nie poszedlem.

Teraz troche zaluje bo manager mnie strasznie namawial :(

Pojde moze za rok.

Bylem w tamtym roku i bylo nawet zajebiscie dobre siamanko swietny alkohol i super zabawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Iść takie imprezy są właśnie po to by zbliżać się i niwelować złe wydarzenia z przeszłości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można powiedzieć, że jest się ateistą i nie obchodzi świąt, a co za tym idzie nie uczestniczy w tego typu uroczystościach :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie tez nie,to taka gierka pod podpuche,gra pozorow i nie da sie odejsc od spraw zawodowych na imprezach integracyjnych,taki juz niestety urok zycia.Ze to wszystko jest wtedy sztuczne i robione na sile.

Nigdy nie podobały mi się pracownicze spotkania opłatkowe. Sztuczne życzenia, wymuszone uśmiechy, czy alkoholowe wyziewy nie mające nic wspólnego z duchem tych świąt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak wśród rodziny trzeba znosić

Trzeba>??? Nic nie trzeba....

Nic na sile i zyc by byc soba ;]

Dobrze ze nie mieszkam w PL nie mam problemu z wigilia w pracy ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach