Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
KiziuMiziu

Praca na temat ZASTOSOWANIA TECHNIK NARRATYZACJI W RADZENIU SOBIE Z NP. UTRATĄ BLISKIEJ OSOBY

3 posty w tym temacie

WITAM FORUMOWICZÓW, DOSTAŁAM OD SWOJEJ WYKŁADOWCZYNI TEMAT PRACY ZALICZENIOWEJ O ZASTOSOWANIU TECHNIK NARRATYZACJI W RADZENIU SOBIE ZE STRATĄ NP OSOBY BLISKIEJ (NAGŁA ŚMIERĆ). Nie mam pojęcia jak ugryźć ten temat.

Jeśli ktoś zna jakieś publikacje do których mogłabym zajrzeć, czy sam wie co nieco na ten temat, byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc, ponieważ z przerażeniem kurczy mi się czas na oddanie owej pracy, a ja nie mogę niczego znaleźć. BARDZO PROSZĘ O POMOC :(

Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy to pomoże ale prof P. Oleś zajmował się narracją dużo. Napisał książkę na ten temat (no i artykuły).

Na Twoim miejscu poszukałabym literatury dot. narracji a także tej dot. radzenia sobie ze stratą w okresie żałoby. Wnioski pewnie po oczytaniu nasuną się same ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz