Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
vani00

chłopak tylko od imprezy?

4 posty w tym temacie

witam ;) zacznę prosto z mostu - jakiś czas temu poznałam pewnego chłopaka (na domówce), spędziliśmy razem ten czas, doszło do pocałunków. Ogólnie miałam tak, że nie całuję się z pierwszym lepszym na imprezie, ale tu coś poczułam i było mi z nim naprawdę dobrze. Potem go widziałam jeszcze z 2-3 razy, ale już nic nie było (więc zrozumiałam, że to po alkoholu), trochę mnie to dotknęło, bo ja chyba coś poczułam, a zabawa dziewczynami przez chłopaków mnie nie kręci ;/ Potem to się przerodziło w złość, czułam niechęć do niego i postanowiłam też już się nie angażować, tylko na imprezach bawić, bo chyba uczucia nie są mi pisane - była niedawno kolejna impreza, trochę się napiłam i znów doszło do pocałunków z jakimś obcym chłopakiem, ale jeśli chłopacy tak robią i dla nic to nich wielkiego, to czemu ja mam mieć wyrzuty. Ale problem jest teraz - wczoraj byłam na imprezie i był tam koleś z domówki..nie wiem czemu, bo przecież trochę mnie zraniło jego zachowanie, ale znów z nim tańczyłam, przytulałam się, jak wyszliśmy na chwile, to znów namiętnie się zrobiło (jak na tej domówce). Jego kolega jak nas razem zobaczył, to z takim tekstem "nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki, a ty wchodzisz". Teraz tego cholernie żałuje, bo wiem, że znów będzie to samo...ale czemu tak jest, że mimo, iż nie chcę być przez niego wykorzystywana, to i tak mnie do niego ciągnie - jednocześnie go nienawidzę za to, ale strasznie mnie kręci. Oczywiście potem widziałam, że w podobny sposób obchodzi się z innymi dziewczynami (trochę przystopowywał). Czy z tego wynika, że to on jest tylko facetem na imprezy, bo normalnie nic z tego nie będzie, czy to ze mną coś nie tak. Dodam, że jeśli widzę, że ktoś mnie w taki sposób traktuje (od imprezy tylko), to potem ja sama staję się oschła i boję się, że kompletnie przestaną się dla mnie liczyć uczucia, tylko jakieś jednorazowe przygody i dostanę miano...ekchm, wiadomo.

Jak rozwiązać ten problem...Nie potrafię sama, nie wiem co robić! :( Mimo wszystko zależy mi na tym jednym, ale jednocześnie nie chcę być z takim kobieciarzem, jeeju to jest jakaś okropna pętla, z której nie potrafię się wydostać!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki",jakie złote zasady :> No faktycznie zdążył wejść :lol: Jeśli chcesz mieć faceta na poważnie,to na pewno nie wśród takich co obmacują każdą pannę na imprezie.Sama też przystopuj z alkoholem i się nie liż z pierwszym chętnym.Wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bawi sie Toba a Ty sie dajesz. gdybys mu sie podobala to dalby znac po imprezie,....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sytuacja jest ciężka, ale rzeczywiście wygląda to tak, jakby facet się Tobą bawił...

Jak sytuacja jest bardziej zaawansowana, zawsze możesz spróbować dać sygnały o swoim uczuciu i obserwować reakcję (kilka porad tutaj http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/7-sposobow-na-wyznanie-facetowi-milosci). Zobaczysz czy też jest zainteresowany i czy będzie z tego uczucie i miłość ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz