Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
katalonczyk

oszukja koledzy w pracy

Recommended Posts

witam mam problem pracuje na lini w raz z duza grupa ludzi chodzi o to ze iz jest problem bo dane osoby oszukuja kombinuja nie dostosowuja sie do tego co maja robic biora mniej w do tego co im przypada a wtedy czlowiek musi robic wiecej pracy i musi byc ciagle w takim nastawienu a stoji sie tak ze nieraz jest ciezko to wszystko ogarniac te myslenie o tym dobija mnie bo nie moge spokojnie pracowac bo skupiam sie na tym iz ktos bedzie oszukiwal wracam do domu i mysle o tym proboje znalezdz rozwiaznie jak takiego goscia zlapac na tym sta=je sie to meczace bo nie moge swobodnie funkcjonowac prosze o pomoc co sie dzieje ze mna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmien prace.

Zawsze zastanawiali mnie ludzie ktorzy duzo czasu poswiecaja nie na wykonanie swojej pracy tylko na myslenie jak inni ja wykonuja.

Jesli praca Ci nie odpowiada to tam nie pracuj, jesli wszyscy oszukuja a ty jeden nie znaczy ze nie potrafisz sie przystosowac do grupy.

Dlaczego nie pojdziesz nie porozmawiasz z managerem zeby zmienil Ci stanowisko?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach