Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
AMI

W jakim kraju chciałbyś zamieszkac na stałe?

Recommended Posts

Tydzien? Co tak dlugo? Ja zalozylem firme w 5 minut ;] Ksiegowa tez mam ;]

Heheheh ;]

Norwegia najpiekniejsze miejsce na ziemi na jakim bylem ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tego nie wiem chyba takie same, napewno w Szkocji jest wiecej benefitow i wieksze ;]

A ja itak podatki mam gdzies bo jak sie rozliczam na konbiec roku to dostaje zajebisty zwrot ;] Grunt to dobra ksiegowa ;]

W tym roku tez licze na jakis mily zwrocik wiec moze jakis inny samochod sobie kupie jakies wakacje fajne ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Azathoth to Ty już masz działalność swoją ta?? dobra sprawa takie coś ale trzeba wiedzieć z czym i gdzie.

ja też mam zwrot podatku za pracę w Polsce 350 zł :D zawsze coś, akurat samochód zatankuje i kupię jakieś odżywki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jak rozliczyłaęś się u księgowego to masz napisane w kwitach ile.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie w tym wypadku bo ja mam namieszane z VAT, kredytem podatkowym i paroma innymi mniejszymi i one są niezależne od siebie. W Skarbowym powiedzieli, że potrwa 4 tyg zanim to sprawdzą i wyślą zwrot. Nie znam się na tym kompletnie i wolę się nie znać i żyć dłużej.

Tak sobie ostatnio myślałem co ci urzędnicy co tworzą te skomplikowane przepisy muszą mieć w głowach i czy oprócz cyfr jest tam jeszcze miejsce na rzeczy codzienne. :D

A wracając do tematu ciężko powiedzieć. Myślę, że na stałe nie chciałbym mieszkać nigdzie. Stałość jest nudna i próżna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TRM - mam dzialanosc od jakis 4 lat ;]

Demon - rozliczaj sie ONLINE przez internet jak wiadomo szybko i nikt tego nie sprawdza ;] Ja po wcisnieciu przycisku wyslij mam pieniadze na koncie w ciagu 2-4 dni ;]

A warto wiedziec co i jak ;] Bo sporo rzeczy mozna poodliczac. ;]

TRM- powiedz mi co mam kupic na mase ;] Zeby dosc znacznie wzrosla! ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podstawa to trening i dobrze jeść.

mety se kup to przytyjesz hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W tym roku tez licze na jakis mily zwrocik wiec moze jakis inny samochod sobie kupie jakies wakacje fajne ;]
Kup sobie motor i będziesz mógł objechać Europe w pięknym stylu:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzies gdzie jest goraco! Dlatego mieszkam w uk, lubie sobie na zlosc robic hehheeheh

Edytowane przez Liverpoolka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdziekolwiek gdzie nie znają upałów.

Jedż do Czyta (Czita). Brat mojego dziadka po wojnie został tam zesłany do służby wojskowej. Z racji ciągłych mrozów, racja dzienna zawierała dodatkowo spirytus na rozgrzewkę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdziekolwiek gdzie nie znają upałów.

Chyba gdziekolwiek, gdzie upały to codzienność ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi drodzy,powiem wam jedno.Mieszkam w pieknym kraju,tu wszyscy sie kochaja wzajemnie.Daremnie tu szukac czegos bardzo zlego.Niema tu rozbojow,zepsucia moralnego.Ludzie sa zyczliwi,kochaja sie wzajemnie.Nikt tu nie klnie,nie wysmiewa sie ze mnie.Sa tolerancyjni,sa wspanialomyslni.Bardzo delikatni,zyja bez zawisci.

Tu niema znieczulicy,tu kazdy ci pomoze.W tym kraju jest wspaniale.A w telewizorze tylko country muzyka.Muzyka klasyczna,oraz gimnastyka.Przyjaciol masz wielu,samych prawdziwych.Zawsze oddanych i zawsze uczciwych.Tak jak politycy,sa tu czysci jak lza.Niema bezrobocia i brak tu krat.

Tu niewazne jest zupelnie jak ty chodzisz ubrany.Jak uczesany,czy jak wyuzdany.Bo wszystko jest tu norma,wszystko jest ok.Mozesz chodzic bezpiecznie po ulicy swej.I niewazne czy to noc jest,czy to za dnia.Nikt cie nie napadnie,niema tu zla.Tu ludzie wierza w Boga,nie tylko w instytucje.Nie robia sobie swinstw,tu niema prostytucji.Przemoc nie istnieje,szanuje sie tu dzieci.Slucha sie co mowia i kocha bez pamieci.Nie zabija sie tu zwierzat,brak zanieczyszczen.Niema tu klamstwa,nie istnieja takze pryszcze.Ani Aids.Jednym slowem raj na Ziemi.Brak tu innych chorob,brak epidemii.Niema segregacji,rasowej,seksualnej.Z dnia na dzien jest lepiej i wspanialej.

Tu niema handlu bronia,problemu narkomanii.Alkoholizmu,gangow czy mafii.Nie istnieja takze...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz