Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
szaragodzinka

Babiniec

Recommended Posts

Od 1 lipca ze stanowiska poleciala moja szefowa...nasz wydzial przejal facet!

Bardzo sympatyczny, ale wymagajacy...

A teraz ja.

Mam za soba 2 lata harowania i odwalania brudnej roboty...robienia tego co panie nie beda robily bo niewygodne, brudne, smierdzace, nie w czas i nie w granicach kompetencji...

No i myslalam, ze sie bede nieziemsko cieszyc, ze juz nie jestem "chlopcem do bicia", "kozlem ofiarnym"...itp.

A tymczasem to wszystko mnie przybija...jak dostaja moje zadania, patrza na mnie i wzdychaja...a ja dostaje wygodne zadania, w cieplym labie, przy szumiacych aparatach, klimatyzacji itp...no tak jak chcialam, nie bede juz poniewierana, grzeznaca w sniegu dziewczynka w samochodzie...koniec, kropka!

No i nie rozumiem wlasnych reakcji...

Nie potrafie sie cieszyc tym, ze teraz mam okazje odpoczac i "wyplynac"...nie zeby jakas tam kariera ale w koncu praca...hmmm...w granicach kompetencji...

Co o tym myslicie?

pozdrawiam

:rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyzwyczaiłaś się, więc jej zmiana jest dla Ciebie lekką dezorientacją. Z czasem i dot ego się przyzwyczaisz i będzie Ci prawdopodobnie z tym dobrze :)

Albo nie lubisz sielanki i wolisz jak coś się dzieje i jak są mocne emocje ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, lubie emocje i wyzwania...ale to pewnie nie jest za dobrze... B)

W dodatku kolezanka, starsza ode mnie, ktora wczesniej zawsze mi pomagala, zmienila sie do mnie o 180 stopni...rzuca glupie komentarze, utrudnia, daje mi "dobre rady"...tak jakbym kompletnie nic nie potrafila...No i nie patrzy mi w oczy...choc to Polka jest rozmawia juz ze mna tylko po niemiecku...a kiedys bylo inaczej...no to mam co chcialam...znowu jakis czas bede pod obserwacja.

No i w pracy nie mam juz tyle akcji co mialam...

Chyba mnie troche dusi, ze nie moge robic po swojemu...Byla akcja, sama sobie wszystko organizowalam...a teraz robic musze tak jak napisane w protokole i tylko tak...a nawet tylko w te dni tygodnia co zawsze...nudy na pudy...

A co do kolezanki...

Przykro mi z tego powodu, ale przeciez to samo zycie...plakac nie bede...

Jak jestem w domu to nawet o tym nie mysle...ale ostatnio jak wstaje do pracy to mysle, czy nie zadzwonic ze chora jestem albo co...no ale obowiazkowosc wygrywa zawsze...hmmm...hmmm... ;)

Tylko juz ktorys raz z kolei poprzez to, ze idzie mi lepiej trace znajomosci...ludzie robia mi na zlosc, probuja osmieszyc...jak w tej pracy...

No i to ma byc normalne? Naturalny odsiew slabszych, zwierzecosc czy co...

No przyznam, ze taka naiwna bylam i myslalam, ze ktos ze znajomych bedzie sie kiedys cieszyl, ze mi sie poprawia sytuacja zyciowa...Ja sie zawsze ciesze, naprawde...bo taka glupia jestem... B)

No to sie pozalilam...

Mononoke, dzieki za zainteresowanie tematem. :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No przyznam, ze taka naiwna bylam i myslalam, ze ktos ze znajomych bedzie sie kiedys cieszyl, ze mi sie poprawia sytuacja zyciowa...Ja sie zawsze ciesze, naprawde...bo taka glupia jestem... B)

Ja mam podobnie jak Ty , normalnie jak sie z kimś przyjaźnię to rzeczywiście cieszą mnie jego sukcesy (co więcej cieszę się że komuś się coś udało, nawet znajomym, ktorych po prostu lubię )- ale tak na serio, nigdy nie udaję , tak czuję. Myślę, ze to normalne jest w przyjaźni, że oczekuję, spodziewam się, że przyjaciółka też będzie się cieszyła z moich osiągnięć , ale niektórzy nazywają to po prostu naiwnością. Też nie raz sie "przejechałam" na takim myśleniu i zawiodłam na wielu pseudo- przyjaciołach (z pracy szczególnie). Teraz skoro zmieniłaś stanowisko pracy zapewne też zmienisz większość przyjaciół w pracy - z konieczności tak może się stać.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mononoke, dzieki za zainteresowanie tematem.

Nie ma problemu szczególnie, że sama sobie odpowiedziałaś na neigo i to lepiej niż ja :D :

Byla akcja, sama sobie wszystko organizowalam...a teraz robic musze tak jak napisane w protokole i tylko tak...a nawet tylko w te dni tygodnia co zawsze...nudy na pudy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko juz ktorys raz z kolei poprzez to, ze idzie mi lepiej trace znajomosci...ludzie robia mi na zlosc, probuja osmieszyc...jak w tej pracy...

No i to ma byc normalne? Naturalny odsiew slabszych, zwierzecosc czy co...

Mówi się że przyjaciół poznajemy w biedzie. Ja myślę, że wszystkich ludzi poznajemy w trudnych sytuacjach. Sama przeżyłam taką, prawie to odchorowałam ale zawzięłam się i stawiłam czoła głupim ludziom. Gdy człowiek wchodzi do pracy z wysoko podniesioną głową i ma wszystkich w dupie, zajmuje się swoją pracą i robi to dobrze to po pewnym czasie naprawdę nie zwraca uwagi na to "co ludzie powiedzą". Staje się profesionalistą. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach