Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mononoke

Tomik Poezji

Recommended Posts

Witam!

Mononoke się w końcu udało ciutek spełnić ^^. Mam nadzieję, że mi pomożecie i nie zszargam sobie nazwiska, gdy żaden tomik nie zostanie sprzedany, także polecam i proszę o wyrozumiałość, gdyż jest to mój debiut. Nawet reklamę nie wiem jak zacząć ^^'.

Jeśli sami nie lubicie poezji może być to doskonały prezent dla bliskich, nawet starszych osób. Rzecz mówi o śmierci, z którą się stykałam jakiś czas i która dała mi natchnienie. Jak to wyjdzie i się spodoba to obiecuję kolejny o miłości! :)

http://www.radwan.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=402&category_id=10&option=com_virtuemart&Itemid=201

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to nie kupie

Patrzcie obiecałam mu egzemplarz autorski i jak się rozbestwił, reklamę mi tu psuje -_-'

No to bedziesz musiala dac mi autograf na zlocie. Tomik zakupie

Dziękować za wsparcie :*

A można prosić jakąś poetycką próbkę?

Hmmm... wyślę CI jeden wiersz z tomiku inną drogą, bo raczej nie wolno mi ich upubliczniać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sie cos takiego wydaje?

Jak bede w Polsce musze wygrzebac gdzies moje opowiadanie 'Heretyk' mialem jakies 17 lat jak je pisalem, cos ostatnio czesto o nim mysle.... Moze by tak tez wydac?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opowiadania samego raczej nie wydadzą. Polecam poszperać po konkurach literackich, albo powysyłać po wydawnictwach wydających zbiory opowiadań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktoś Ci to wydaje czy sama wydajesz?

Wydaje to wydawnictwo radwan. Fakt był wkład własny, ale zwracają go. Dzięki mojej wpłacie wydali mi to w 8 tygodni niezależnie od sumy rocznej przeznaczonej na nowe rzeczy. Inaczej trzeba by było czekaaaaaaaaaaaać i pewnie nie byłoby tak łatwo. Zresztą z poezją nigdy nie jest łatwo. Pamiętam, że wiele lat temu ktoś mi polecił takiego wydawcę, który stwierdził, że warto bym wydała tomik, ale on pobierał bezzwrotnie zaliczkę, rozprowadzał część tomików po bibliotekach a potem, radź sobie sama... Tu jest uczciwiej. Z powieściami za to, czy opowiadaniami jest najmniejszy problem, bo największy popyt. Tylko na wydanie i zyski dłużej się czeka.

Mono jak masz to w PDFie i przyjmujesz platnosc paypalem to ja poprosze ;]

Niestety nie korzystam z paypala. ^^' Normalnych przelewów nie robisz? Bo ja staroświecka jestem ^^'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie no mam konto na paypal, ale tego nie używam... A da rade paypala przelać na normalne konto? kompletnie się na tym nie znam ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mono paypal jest bezposrednio polaczony z Twoim kontem, wiec jak ktos placi przez paypal pieniadze laduje odrazu na Twoim prywatnym kacie bankowych, nie zaleznie w jakiej walucie sie placi paypal odrazu przelicza ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też uwielbiam poezję, najczęściej więc, jak nie mam czasu, aby jej czytać- słucham radia, gdzie na dwójce jest bardzo często czytana. W tym roku postanowiłam jednak zrobić sobie taki miły kącik na balkonie z kwiatami, znalazłam naprawdę spory wybór tu http://florexpol.eu/134-kwiaty-balkonowe żeby mieć gdzie poczytać. Myślę, że to naprawdę dobry pomysł za niewielkie pieniążki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach