Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
FantaZja

Wiecznie mało

Recommended Posts

dobry ;)

Czy ktoś z Was boryka się może z szefem co ma zmiany nastroju co 30 min? Jak najlepiej podchodzić do takiego człowieka?

Poza tym, wciąż podważa kompetencje w obecności innych pracowników, nie motywuje w żaden sposób, wręcz cały czas tylko słyszymy ze nic się w naszym biurze nie dzieje. Codziennie kiedy wychodzę z pracy słyszę, że on musi sprawdzić co ja w ogóle przez cały dzień robię. Nie płaci nadgodzin, w ogóle taki termin dla niego nie istnieje, natomiast każdy zwykle zostaje codziennie min. 30 min po pracy. Kiedy wychodzi się punktualnie to pyta czy pozwolił opuścić miejsce pracy lub jakkolwiek inaczej głupkowato zagaduje.

Dziś się dowiedziałam, że poza swoimi obowiązkami muszę wraz z współpracownikiem przejąć cześć projektową. Co oczywiście z żadna podwyżką się nie wiąże, a pracy 10 razy więcej.

Jak z takim człowiekiem żyć, podpowiedzcie coś. To moja pierwsza praca (4 lata). To co się dzieje nie zaczęło się "dziś", ale od jakiś 10 miesięcy nie potrafię już tego ogarnąć. Moja praca przekłada się na moje życie osobiste, na moje samopoczucie, na wszystko. Jestem totalnie zmęczona. Już myślałam o tym, żeby po prostu ta pracę rzucić, jedyne co mnei trzyma to kasa. Jeśli moja pensja miałaby byc niższa niż teraz, po prostu nie wyżyję... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już myślałam o tym, żeby po prostu ta pracę rzucić, jedyne co mnei trzyma to kasa. Jeśli moja pensja miałaby byc niższa niż teraz, po prostu nie wyżyję... :)

I tu jest pies pogrzebany... nie można Ci doradzić żebyś tę pracę rzuciła

Pozdrawiam

duke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze skojarzenie - gość przekłada jakieś swoje osobiste negatywne emocje na grunt pracy, czyli się na Was wyżywa. Niestety przynajmniej ja nie znam żadnej sztuczki na to, na Twoim miejscu pracowałabym tu, ale intensywnie szukała innej roboty, a nuż się trafi ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach