Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
młody

śmieszny problem

Recommended Posts

Będzie to trochę głupie, dziecinne, śmieszne, głupie (mówiłem już?)

Otóż, w pracy mam koleżankę, jest trochę ode mnie starsza, mniej więcej jak data ważności szamponu, pomnożona razy 2 albo 3 :) Osoba bardzo pozytywna, fajnie się z nią rozmawia, poczucie humoru również jest ok :) Mieszkamy w tej samej miejscowości no niezbyt wielkiej, nie ma co ukrywać.

Nigdy nie miałem TUTAJ (co nie oznacza, że nie mam;p ) żadnych kumpli, takich z którymi bez skrępowania mógłbym wyjść na piwo itd. Może przez swój gust muzyczny, styl ubierania się, może (tak a może nie)

Więc ostatnio chcąc sobie zrobić prezent z okazji urodzin, pomyślałem, że może owa koleżanka miała by ochotę wyjść (z tego co wiem/zauważyłem również rówieśników zbytnio nie ma).

Jako że było to "na wariata", bez umawiania się, liczyłem się z tym, że może nie mieć po prostu czasu.

Tak też było hehe, ale nie to jest problemem.

Dziwnie się teraz czuję w pracy, gdyż tak jakby unika mnie, nie klepnie w plecy jak to ma w zwyczaju zza skoczenia mówiąc - cześć!

Głowa odwrócona w drugą stronę, nie wiem, podejść, przeprosić za to? Strasznie mi głupio, niezręcznie, czuję się jak jakiś debil, który nie wiadomo co sobie wtedy wyobrażał :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to nie problem tylko właśnie niezręczna sytuacja. Nie przesadzajmy. Nie musisz też za nic przepraszać, ale warto by było ją zaczepić i wyrwa na dłuższa pogawędkę by wszystko sobie wyjaśnić. Dowiedz się właściwie czemu Cię unika, jak zaprzeczy to powiedz to co napisałeś tutaj i już.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z tą kobietą wyżej. Nic złego nie zrobiłeś. Szanuj się. To że Cie unika, to jej problem nie Twój. Oczywiście możesz z nią pogadać, ale nie umniejszaj swojej wartości przepraszając ją, czy prosząc ją o spotkanie.

Pozdrawiam

Ps. problem nie jest śmieszny. Problemy nie są śmieszne dla tego kto je ma. Więc zmień nazwę tematu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ona ma problem, zachowuje się jakbyś conajmniej zaproponował jej wyjazd na weekend albo wspólnie spędzoną noc :D

A co trzeba robić, to już napisano.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ps. problem nie jest śmieszny. Problemy nie są śmieszne dla tego kto je ma. Więc zmień nazwę tematu ;)

Pod warunkiem, że w ogóle jest to problem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, i pod warunkiem cosinus x -cosinusx^2=1,423,

gdzie x=delta logarytmiczna, która może mieć wartości <2;9)

Przestańmy się rozwodzić. Nic się nie dzieje z przypadku. Skoro nazwał temat "problem", tzn że to dla niego problem. Proste

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mlody :) Nie zrobiles nic zlego wiec i przepraszac nie masz za co. To byl mily gest z Twojej strony. A ze ona sie teraz zachowuje dziwnie? Warto zapytac wprost dlaczego wasze relacje sie zmienily.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobitka sie moze troche zlękła.. nie zmieniaj sie- zachowuj wzgledem niej tak jak przedtem.. ja bym nawet byla sklonna rzucic jakis tekst typu- nie sadzilem,że propozycja wypicia piwa tak Cie Wystraszy:) No ale każdy ma swoje slabsze strony hihi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach