Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Dominique

Atos odszedł

9 postów w tym temacie

Odszedł wczoraj. Bez słowa przygotowania. Bez ostrzeżenia. O 8:00 rano zamykałam moich "chłopaków" w kojcu, a o 11:00 już nie żył. Tak po prostu... Atos miał 11 lat - kawał mojego życia. Owczarek niemiecki, który od momentu, gdy przywiozłam Nikiego ze szpitala po urodzeniu, nie opuszczał mojego Syna na krok.

Przyjechał weterynarz: albo skręt jelit, albo ktoś psa otruł, ale może jeszcze coś innego. Proszę zrobić sekcję. No tak... Sekcję. Doszliśmy z Bratem do wniosku, że żadnej sekcji nie będzie. Pochowali Atosa przy altance, wśród drzew które kochał. Nie płakałam, nie mogłam, tylko w gardle i w żołądku czuję taką wielką kulę. I wewnątrz, pustkę. Jest Wolf i Ajza: smutne, zagubione. Spały u mnie na werandzie. Wiedzą, jakie są dla mnie ważne. Mój Synek podszedł wczoraj, kiedy patrzyłam na pusty kojec: Atosek umarł, mamusiu?? - Tak, kochanie. Umarł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda. Ale znam to. Mimo fachowej opieki

niedawno zmarł mój 19-letni kundelek. Miał na imię Rocky.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Współczuję, wiem co czujesz mój psiak odszedł w zeszłym roku i cała rodzina bardzo to przeżyła, był z nami ponad 15 lat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, dzięki wielkie ;) Przydatne info :) Właśnie takiego czegoś szukałem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz