Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• d34m0n_chi1d

nForum.pl zaplaci ci za aktywnosc!   08.07.2018

Na forum trwaja aktualnie testy majace na celu zbudowanie systemu pozwalajacego kazdemu userowi na monetyzacje swojej aktywnosci na forum. Testujemy rozne metody w tym np. zdobywanie punktow za aktywnosc oraz czas spedzony na forum. Celem jest zbudowanie prostego systemu dajacego mozliwosc faktycznej monetyzacji, bez haczykow typu mozliwosc wymiany tylko na nagrody lub wysokie minimum wylaty. U nas bez takich. Aktywnosc bedzie docelowo wymieniana na zlotowki, latwo i w kazdej chwili, wyplacana na konto bankowe. Przepraszamy za mozliwe przerwy w dzialaniu forum oraz dziekujemy za wyrozumialosc.
Donatello

fast food

Recommended Posts

ja jem w domu paleczkami i czasem do chinskiej restauracji lubie wyskoczyc ;]

A ogolnie to dbam o diete kaloryfer musi byc ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja jem w domu paleczkami i czasem do chinskiej restauracji lubie wyskoczyc ;]

A ogolnie to dbam o diete kaloryfer musi byc ;]

hehe ja ostatnio apetyt na sushi złapałem :D wiesz u mnie to rodzinne, że nikt kaloryfera nie miał :D i nie da rady... już nawet z lekarzem i trenerem rozmawiałem... kiedyś trenowałem sztuki walki i niestety nawet to nie pomogło :( Weider nie dał rady :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
, rozejrzyj sie za greenweyem :) Ja bardzo lubie np. gulasz warzywny z kasza ktory w niczym nie ustepuje miesnemu. Jest pyszny :)
Wolę się nie rozglądać i sama sobie ugotować zupę z proszku. Wyjdzie tak samo niezdrowo jak fast food.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wolę się nie rozglądać i sama sobie ugotować zupę z proszku. Wyjdzie tak samo niezdrowo jak fast food.
buehehe xD u nas teraz Subwaya otworzyli w końcu :D mmm kanapeczki jak ta lala! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja raczej nie jem dań bez mięsnych :D

zajdz do greenweya to sie zdziwisz...bo ten gulasz smakuje jak mieso :wink:

[ Dodano: 2010-11-07, 02:14 ]

Mononoke, greenwey to nie fast food :grin: To wegetarianskie zdrowe zarcie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mononoke, greenwey to nie fast food To wegetarianskie zdrowe zarcie
no jak nie! :D przecież to sieć FAST FOOD :D tobie się coś pokręciło widzę :D oczywiście jest to skierowane przede wszystkim do wegetarian... ale też jest to FAST FOOD bo to określenie oznacza wszystkie takie bary szybkiej obsługi. :>

[ Dodano: 2010-11-07, 11:05 ]

Hmm a co myślicie o tym hałasie z GMO?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ewenement, nie w tym znaczeniu w jakim postrzegamy fastfoody czyli smieciowym zarciu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
buehehe xD u nas teraz Subwaya otworzyli w końcu :D mmm kanapeczki jak ta lala! :)

Subway to zdecydowanie jeden z ciekawszych fastfoodów, a to dlatego, że sami sobie wybieramy składniki do kanapki. Poza tym mają świeże pieczone na miejscu pieczywo.

Nie ma to jak bułka zapiekana z serem, kupa oliwek, jakiś kurczak i sos czosnkowy albo słodka cebulka. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie ma to jak bułka zapiekana z serem, kupa oliwek, jakiś kurczak i sos czosnkowy albo słodka cebulka.
no a trzeba podkreślić, że Subway i Greenway to ta sama firma :D :>

sakura1, bueheh xD co ty stale z tą pizzą? :D a jakie napoje do tego? :> :D U takiego kolesia kiedyś robiłem to on jak był kawalerem to robił tak... że zamawiał pizzę czasami 3 razy dziennie :D jak zjadł to wystawiał karton przed mieszkanie na klatkę... jak się nazbierało z 50 kartonów to wtedy je wynosił na śmieci ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z braku czasu dobry jest fast food - ale nie koniecznie wielkie sieciówki ale też dobrze można zjeść w małych budach i nawet taniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam jakiś dziwny organizm chyba bo na mnie fastfoody strasznie dziwnie działają, po każdej wizycie w KFC czy MCD dostaję rozwolnienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bez fast food-ów nie wyobrażam sobie tygodnia. Czy to hot dog na stacji, czy kebab- no muszę wieczorkiem czasem zjeśc. To silniejsze ode mnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przyznaję się bez bicia, że czasem się przydarzy zjeść coś z McDonaldzie, zazwyczaj wtedy gdy bardzo się spieszę a nie ma nic innego w okolicy. No ale przez to, że nie zdarza mi się to już tak często jak wcześniej to mam wrażenie, że bardziej czuję sztuczność tego jedzenia i nie potrafię go dużo zjeść. To chyba jest już dorosłość,jak świadomie wolisz zjeść coś zdrowego i przygotowanego w domu niż śmieciowe jedzenie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba większość osób ratuje się takim jedzeniem zwłaszcza jak się jest w trasie. Niestety też mi się zdarzy zatrzymać tam jak jestem głodny i jadę gdzieś w dłuższą podróż. jednak To są takie nieliczne przypadki, jak jestem w domu to zawsze gotuję, a jak chce zjeść coś w knajpie to raczej wybieram normalne dania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, super_Jurek napisał:

Chyba większość osób ratuje się takim jedzeniem zwłaszcza jak się jest w trasie. Niestety też mi się zdarzy zatrzymać tam jak jestem głodny i jadę gdzieś w dłuższą podróż. jednak To są takie nieliczne przypadki, jak jestem w domu to zawsze gotuję, a jak chce zjeść coś w knajpie to raczej wybieram normalne dania.

Nie wazne ile sie je a co sie je. Jesli nie je sie cukru i weglowodany minimum to mozna i na trasie cos przekasic i chudnac :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry fast food nie jest zły :-) Ja sobie czasem zamówię KFC dostawa idzie szybko jak zamawiam przez Pizza Portal, rach ciach i mam dwa kubełki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz