Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• d34m0n_chi1d

nForum.pl zaplaci ci za aktywnosc!   08.07.2018

Na forum trwaja aktualnie testy majace na celu zbudowanie systemu pozwalajacego kazdemu userowi na monetyzacje swojej aktywnosci na forum. Testujemy rozne metody w tym np. zdobywanie punktow za aktywnosc oraz czas spedzony na forum. Celem jest zbudowanie prostego systemu dajacego mozliwosc faktycznej monetyzacji, bez haczykow typu mozliwosc wymiany tylko na nagrody lub wysokie minimum wylaty. U nas bez takich. Aktywnosc bedzie docelowo wymieniana na zlotowki, latwo i w kazdej chwili, wyplacana na konto bankowe. Przepraszamy za mozliwe przerwy w dzialaniu forum oraz dziekujemy za wyrozumialosc.
Donatello

fast food

Recommended Posts

wszyscy na nie narzekamy i sie niby ich brzydzimy a jednak i tak wiadomo ze wiekszosc z nas od czasu do czasu tam jada ;]

no to przyznawac sie kto chodzi do Mc? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czasem jadam, szczególnie jak w lublinie jestem w Mc czy kfc. u siebie w mieście mam mc ale nigdy tam nie byłem hehehe. tylko na wyjazdach mnie tam ciągnie.

bardziej wolę kebaby, a najbardziej kocham pizzę. w mc czy kfc dużo się płaci a gówno się najeść można

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie sis ma ostatnio ciągle chętkę na tortillę- nawet 2 razy dziennie! Dobre, ale mi już uszami wychodzi. Poza tym, jak to tuczy :shock:

Mc, Kfc od czasu do czasu. Chociaż jak pierwszy raz tam zaszłam, to miałam ochotę to żarcie wyrzuć- smakowało jak papier. A później jakoś nawet zaczyna się lubić i się ma od czasu do czasu chęć tam zjeść :smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Donatello, hehe robiłem w MC :) i najlepsze jest to, że na tym jedzeniu schudłem a nie przytyłem :))) :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To co ty na co dzień jesz?
hehe xD nie wiem :D na nocce potrafiłem: Zjeść 20 nugetsów, kilogram frytek, litr lodów, litr shakea, 5 chessów i jeszcze fishmac i bigmac :D po 3 miesiącach ważyłem 7 kg mniej niż przed zatrudnieniem się :)

[ Dodano: 2010-11-07, 00:29 ]

ja również jestem tortillożercą najlepiej z chrupiącym kurczakiem Najlepsza w MC
co Ty teraz się nie opłaca tortilli w MC brać! Teraz zmniejszyli wielkość placków o 8 cm!!! i nie dają takiej jak kiedyś :P

w MC opłaca się najbardziej kupić BIG MAC albo ROYALA! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ewenement, teraz nie mogę sobie pozwolic na nią. Robie sobie w domu, ale oczywiście to nie to co tamta :wink: może zdradź przepis :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
teraz nie mogę sobie pozwolic na nią. Robie sobie w domu, ale oczywiście to nie to co tamta może zdradź przepis
hehe przepis? kiedyś był 1 kotlet od chickena, i plaster pomidora, sos meksykański, sos majonezowy, sałata i tyle w temacie :D

Jeżeli chodzi o tortillę to w domu też robię :) najważniejsze jest, żeby placek odgrzać sam w mikrofalówce :) bo w MC DONALDS robią to na PAROWNIKU (to jak by się szmatę założyło na garnek z wodą i jak się zagotuje by się położyło) ale w mikro jest to samo :) ja robię z sosem meksykańskim, mieso od kurczaka lub wieprzowinę smażę z przyprawą do gyros i dodaję sos + czerwona fasola + inne różne specyfiki. sosy robię zaziki i jakiś czerwony albo śmietana + majonez + czosnek :D

Albo zamawiam bułkę do KEBABA (2 zł krążek z którego zrobi się 4 trójkąciki) :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widzę, że bardzo podobnie. Tylko, że moje placki są inne. Ale też kurczaczka tak sobie smażę i wrzucam warzywka jakie są.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie fast foody drażnią i się z nimi focham, bo wychodzi na to, że w każdym mniej więcej mam do wyboru jedną sałatkę i frytki, cała reszta to mięsno-rybne wytwory :mad:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mononoke, no niestety dla nie jedzących mięsa słabo takie punkty są przygotowane. Polecam Ci pite warzywną :wink: druga ulubiona rzecz po tortilli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Kolesiowi niedawno odkryłam falafela wegetariańskiego. Dokładnie smakuje jak kebab, ale zamiast mięsa ma panierowany groch mielony. Pyszne to!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
widzę, że bardzo podobnie. Tylko, że moje placki są inne. Ale też kurczaczka tak sobie smażę i wrzucam warzywka jakie są.
hehe ja teraz zamawiam z Allegro bo są 30 cm :) i taniej wychodzi jak ię zamówi z 50 sztuk :)
no niestety dla nie jedzących mięsa słabo takie punkty są przygotowane. Polecam Ci pite warzywną druga ulubiona rzecz po tortilli.
przecież PITA to i tak pieczarki i ser :D

A BOSNĘ ktoś jadł? :D:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przecież PITA to i tak pieczarki i ser
w barze, w którym często zamawiam nie ma zadnych pieczarek i są do wyboru (chyba ze 3 rodzaje) :wink:
A BOSNĘ ktoś jadł?
nie jadłam i się nie spotkałam. Co to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mononoke, rozejrzyj sie za greenweyem :) Ja bardzo lubie np. gulasz warzywny z kasza ktory w niczym nie ustepuje miesnemu. Jest pyszny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

agaska, BOSNA to coś w stylu HOT DOGA tylko, że to jest taka płaska bułka do której są wsadzone pieczone kabanosy i jest taka masa cebula, musztarda, ketchup i wszystko co dziwne :D jest mega smaczne! ale potem dech taki... że najlepiej jak się z kimś pracuje kto non stop gada i nie chce się odczepić jak zjesz to to z pewnością się do Ciebie długo nie odezwie ;D

Ja ogólnie ostatnio to często robię Skrzydełka ala KFC :D

Kiedyś potrafiłem zjeść 3 kebaby pod rząd! Teraz już nie mam takiego apetytu....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, to bosna nie dla mnie.

Ja bardzo lubie np. gulasz warzywny z kasza ktory w niczym nie ustepuje miesnemu. Jest pyszny
dokładnie :beer:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja bardzo lubie np. gulasz warzywny z kasza ktory w niczym nie ustepuje miesnemu. Jest pyszny
ja raczej nie jem dań bez mięsnych :D nawet sałatki jem np. z tuńczykiem :D albo w naleśniki zawijam mięso z kurczaka ser i ketchup i zapiekam w brytwannie :D:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze nidy nic nie zjadlem w macu... poza 1 hamburgerem jak bylem w podstawowce i w waie mc otworzyli od tamtej pory nic z tego swinstwa nie jedlem.

KFC byl czas ze sporo kubelkow pozarlem;#

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Azathoth, hehe xD ja jutro robię Tortille i Skrzydełka :D ja lubię Chińską Patelnię :D uzależniają mnie te patyczki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz