Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Donatello

Najlepszy telefon na swiecie

69 postów w tym temacie

Walka telefonow rozpoczeta!!! Ktory z nich jest najlepszy? Jaka marka jest najbardziej niezawodna???

Moj typ: HTC the king

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HTC tylko i wylacznie HTC z systemem adroid, wczoraj sie zastanawialem nad HTC HD 7 ale on jest na jakims windows 7 wiec beznadzieje.

Nokia N8 oparta jest na Symbian 3 wiec tez nie polecam.

Samsung jest jeszcze dobra firma...

Ogolnie 1 mjejsce HTC

Mam:

HTC DIAMOND

HTC TRINITY

HTC HERO

Wszystkie bez oryginalnego systemu zdjolem sim locki.

HTC Hero z VillainRom15 dziala lepiej niz najnowsz iPhone ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że Nokie się popsuły. Nie są to już te najbardziej niezawodne telefony sprzed 5-7 lat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój 1 tel, to był siemens, a potem już tylko SE - przynajmniej dla mnie są super, jeszcze nigdy nie narzekałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja miałem 4 sony ericssony, sagema, samsunga i siemensa. najlbardziej niezawodny były SE (oprócz mojego obecnego) a także sagem.

samsung to porażka , szczególnie rozsuwany gdzie taśma się psuje jak pojebana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Azathoth, czy ja wiem.... HTC to szajs! Bateria trzyma 1 dzień... ja chyba w końcu na iPhona się przesiądę! :) MAm obecnie TOSHIBĘ :D hehe :))

Najlepszy telefon na rynku to NOKIA E52 bezkompromisowo! Bateria trzyma prawie 2 tygodnie nawet 3! Jest wytrzymały, funkcjonalny i w ogóle zaje! Choć nie lubię NOKI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja stara nokia (ma chyba z 5 lat) ma się świetnie. Nigdy w niej nic nie naprawiałam. Bateria trzyma ok. 5 dni. Gdy kupowałam nowy każdy mówił nokia i nokia bo najlepsza. Kupiłam samsunga i nie żałuję nie sprawia mi żadnych problemów (mam rok). Moi znajomi również nie narzekają. Ale zależy kto co lubi i na czym najbardziej mu zależy :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam obecnie LG KU 990i-nigdy więcej!

Fajnie mi się korzystało z Sony Ericsson K550i. Wytrzymał sporo i taki zgrabny całkiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio mialam samsunga z klapka.. 5 lat spisywal sie bezawaryjnie zanim bateria zaczela padac.

Od wczoraj mam nokie. Poki co podoba mi sie :yoopee:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja mam obecnie LG KU 990i-nigdy więcej!
no mój KU to jak walnął to z 3 dni bateria trzyma 10 godzin NA CZUWANIU!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Technicznie najbardziej zawsze byłam za sony ericson, ale swój utopiłam w kiblu :cry:

Potem z sentymentu, oraz bo była na nie moda, kupiłam nokię N95, ale co się nadenerwowałam przez nią to moje. Nokie się zawieszają strasznie. Wystarczy lekko zrzucić ze schodów i już. Przez tydzień wyświetlała tylko napis nokia, nawet będąc wyłączona! Sama kasowała mi pliki... Potem na plaży się piasku nażarła i strasznie głośniki trzeszczały, to wymieniłam, spadła, rozlała się matryca i wymieniłam, aż w końcu (Bogu dzięki) mi ją ukradli.

Teraz mam htc wildfire i mając ten telefon dopiero widzę wyraźnie wady poprzedniego i zrozumiałam, co traciłam. Jest boski :obloki:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nokie się zawieszają strasznie. Wystarczy lekko zrzucić ze schodów i już
buahaha xD od razu mi się przypominają dwie historię.... moje kochanie SARA i opisy na ALLEGRO "TELEFON ZADBANY OD KOBIETY" hahaha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mononoke, Ty to jakis pancerny telefon powinnas miec :diabelek:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ty to jakis pancerny telefon powinnas miec
gumowy xD żeby się odbił od podłogi :D albo taki ciężki, żeby nie mogła go podnieść xD Sarunia też tak ma :P takie to śliczne a diabeł jakiego świat nie widział! Rozwaliła lustrzankę wartą 6000 zł xD "bo takie drogie a raz spało i się rozpadło" :D albo jak konsolę bratu zalała... to powiedziała "bo kto konsolę pod telewizorem zostawia?" i tak dalej i tak dalej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ewenement, HTC to szajs? IMO nawet nie stales obok htc jesli porowbujesz to do iphone ;] Kup kup ciekawe ile ci bateria potrzyma i zapomnij o aktualizacji oprogramowania.

Najlepsza nokia to byla 6310i

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moja 6610i (smsy w kieszeni się na niej pisało)

Mnie ciekawi jakie jeszcze nowe bajery mogą wymysleć w telefonie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
HTC to szajs? IMO nawet nie stales obok htc jesli porowbujesz to do iphone ;] Kup kup ciekawe ile ci bateria potrzyma i zapomnij o aktualizacji oprogramowania.

no kumpla namawiałem pól roku na HTC HD2 w sklepie kupilim to za dwa dni oddawał... 2 razy dziennie go ładował :D a 6310 to teraz odpowiednik jest w postaci E52! :)

[ Dodano: 2010-11-07, 01:38 ]

Mnie ciekawi jakie jeszcze nowe bajery mogą wymysleć w telefonie.
kuzyn w Anglii chciał kupić telefon z projektorem :D :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moj HTC trzyma 3 dni, z wlaczonym internetem 24/h i wlaczone 3G a czasami GPS.

Ale jak mowilem zmienilem oprogramowanie.

ten ROM sobie wgralem

smiga ;]

Czasami na forum pisze z tego telefonu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam Motorolę Milestone i jest OK, ale ja uznaję tylko smartfony z pełną klawiaturą QWERTY, więc mam niewielki wybór. HTC... kiedyś słynęło z jakości, obecnie potrafią koncertowo spieprzyć nawet modele z wyższej półki - ale trzeba przyznać, że w kolejnych seriach starają się wady usuwać.

Co do baterii - smartfon ma wytrzymać 1 dzień pracy, na więcej obecne technologie nie pozwalają. Dla mnie nie jest problemem podłączyć sprzęt do ładowarki w nocy, gniazdek elektrycznych nie brakuje dookoła...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja teraz czekam na dobrą okazję z telefonem. Przede wszystkim DOTYK i DOBRA BATERIA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja ostatnio nabyłem samsunga Wave, telefon jak każdy ma swoje zalety i wady ;) Chyba największą wadą jest system badaOS , który raczej nie słynie z ilości dostepnych aplikacji, no i strasznie jestem zawiedziony faktem iż przeglądarka wykorzystuje flashplayer w wersji lite zatem żadne filmy z megavideo nie pójdą :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czarny_kocur, mój telefon też mi się nie podobał do czasu aż dorwałem kabelek do niego i zmieniłem soft pod siebie. ;)

To też Samsung więc raczej nie będzie problemu z Wave jakbyś chciał zainstalować sobie np. inny system czy player.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czarny_kocur, mój telefon też mi się nie podobał do czasu aż dorwałem kabelek do niego i zmieniłem soft pod siebie. ;)

To też Samsung więc raczej nie będzie problemu z Wave jakbyś chciał zainstalować sobie np. inny system czy player.

Niestety, na Wave pojdzie tylko bada, nie mozna wgrac Androida czy iOS. Natomiast mozna miec nadzieje, ze bada szybko sie rozwinie i przybedzie aplikacji pod ten system.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz