Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
najt

Makaron czy Ryż

59 postów w tym temacie

Właśnie sobie przypomniałem, że nie jadłem makaronu od ponad tygodnia (ach te święta!) i aż mi ślinka pociekła :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadam dużo więcej makaronów niż ryżu. Jak już to wolę zamiast ryżu kaszę, więc w tym wypadku stanowczo makarony ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jesli ryż to jaki?

Czarny lub tradycyjny chinski krotki. Nie pamietam jak on sie nazywa. Kupuje w azjatyckim sklepie. Te popularne dlugie pochodza z bliskiego wschodu, pakistanu, indii itp Krotkiego nie gotuje sie we wrzacej wodzie. Bardziej jak sushi.. A czarny bo bardzo zdrowy.

Nie ma to jak czarny ryz z duszona w sosie peking kaczka, grzybkami z drzewa herbacianego, winoroslami i duzo zdrowych warzyw :)

No i cos pomiedzy: patyczki ryzowe. To taki makaron cienki z ryzu, moczy sie go w cieplej wodzie przez 10 minut i robi sie miekki. W sam raz do wok :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to jestem kluskowy facet. Mógłbym jeść makaron codziennie, Żona pyszne, przeróżne sosiki robi. Palce lizać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz