Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Kriss

Jaki program zamiast gg?

Recommended Posts

Z resztą całkiem niedawno była dyskusja na TVN24, że w pewnym momencie stare GG przestanie działać - nie będzie współpracować z serwerem GG i użytkownicy będą zmuszeni do aktualizacji.

Podobno stare gg nie obsługuje już tych nowych numerów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Podobno stare gg nie obsługuje już tych nowych numerów
coś tam było... bo kiedyś były dostępne tylko numery 7 cyfrowe teraz są różne... stare gg to chyba nawet pokazuje, że np. 5 cyfrowy numer jest za krótki. Z resztą nowe gg się znacznie różni od starego i w końcu może być taki problem, że stare gg użytkownikom zamilczy na zawsze bo nowe gg będzie miało tyle opcji (nieobsługiwanych przez stare gg), że będą zmuszeni już na pewno na zmianę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak dokłądnie jest nie obsługuję byłam wdomu i tam mam stare gg, i rozmawiałam z kolega którego numer jest za długi i wyświetlała mi się jego rozmowa w oknie zastępczym i tak jakby on miał nr 800 bo mój komunikator nhie obsługiwał takich numerów. jak się cieszę że spowrotem aqq mam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszałam ,że tak jest że po jakim czasie stare gg nie obsluguje nowy numerów i trzeba go zaktualizować.Co wiecie o anty keylogger SpyShelter,pytam musze go zainstalować a chce poznać waszą opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żaden! Umawiać się z ludźmi na żywo a nie w internetach!:D

Dla czynnych użytkowników smartfonów polecam whatsapp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też chcę zadać pytanie ale po co nowy wątek? (Zresztą mam chyba jakieś słabe pozycjonowanie, bo nikt nigdy nie odpowiada na moje)

1. Jaki jest według WAS najlepszych komunikator? 

2. Który komunikator według WAS oferuje najfajniejsze konwersacje grupowe (coś innego niż Facebook proszę - w sensie żeby dało się dołączyć do pisania samodzielnie)?

3. Czy korzystaliście kiedyś z Signal? Oferuje szyfrowanie - co ono daje tak szczerze?

A co do GG to rzeczywiście ciężko tam z kimś pogadać - już prawie nikt z tego nie korzysta...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz