Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Koles

AUTA

86 postów w tym temacie

Auta jednym narzędzie życia codziennego innym pasja. Auta czy to tylko środek lokomocji a może coś więcej?? Temat ma poruszyć wszystko co związane z mechanicznymi środkami komunikacji ;)

Jakie mamy co się z nimi dzieje przeróbki naprawy testy wypadki itp. :) :readit:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mamy.

Ale jakbyśmy sobie kiedyś kupowali, to kupilibyśmy sobie garbuska.

Fioletowego.

W biało - żółte kwiatki.

:party:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czytam czasami V12... w grudniu byl ciekawy wywiad z Chrisem Banglem- (bylym juz) glownym stylista BMW..

twierdzi, ze "samochod jest odpowiedzia na dwie wielkie potrzeby: na potrzebe przemieszczania sie danej osoby i na potrzebe przezywania emocji"

a to moje auto marzenie: (jedno z wielu w miare realnych :P)

Alfa romeo 159... 3.2 JTS V6 Q4 TI QTRONIC

alfa-romeo-159-ti.jpg

jakies 150 tys bym potrzebowal bo jeszcze trzeba duuuzo dokupic do podstawowej wersji

ale jak sobie juz zafunduje ten badziew to daje sobie ze 2 miesiace zycia z moimi umiejętnościami kierowcy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

12525198247765_A_M.jpg

mam bardzo podobną złotą strzałę tylko że ładniejszy kolor ;)

Bez wspomagania, ABS-u, poduszek powietrznych - ale jest boskie - tanie w użytkowaniu, naprawie i zawiezie mnie wszędzie!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zlota strzala? ;] Ja mam srebrna ;]

Mitsu1.jpg

Cholernie mi sie podoba ten model, i juz wiem ze nie zmienie firmy na inna - niezawodnosc to podstawa. Szkoda ze nowe samochody sa takie cholernie brzydkie, gdzie sie podzialy 'kwadratowe' kanciate modele...;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bez wspomagania, ABS-u, poduszek powietrznych

Ja mam w swoim kadzie ABS, poduszek też nie mam.

Zresztą jakoś nie przekonałam się do tych nowych samochodów.Gdzie można postawić szklankę na silniku heh... uwielbiam te stare na gaźniku gdzie w razie potrzeby można samemu uregulować.:)

A co do samochodów marzeń to na pewno chciał bym mieć Skajlajna, lub Forda Mustanga z roku 1973 z Hemi :P Generalnie mam dużo pomysłów co do tego , więc u mnie się co jakiś czas się zmienia. :P

to kupilibyśmy sobie garbuska.

Właśnie też myśle o zakupie garbuska. :)

A na jesień planuje kupić K-750 z koszem tylko hę... z polskimi dokumentami ciężko ale zobaczymy na co fundusz pozwoli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moim malym marzeniem jest Mitsubishi Lancer Evo X ;] Co z tego ze kosztuje tyle co moja 3 letnia pensja :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zlota strzala? ;] Ja mam srebrna ;]

Ja też srebrną, ale nie strzałę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mały coś :P Własnie hmmm... kiedyś chciałam mieć subaru wersje limitowaną ze sportowym zawieszeniem i silnikiem dwa razy mocniejszym niż w orginale :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś marzyłem o VW ogórku ;) stary model busika z lat 60 tych - jak one mi się podobały ;) Pomalować i w melanż ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Barek w tym dystrybutor z piwem i chłodzeniem ;P kwiatki jak kwiatki ale pacyfka na przodzie zawsze :D Głośniki - o tak musi być pier... tak żeby nikt nie pomylił mnie z żadną inną podróbką:D Do tego kanapa. Jeśli nie znajdę takiego na starość choć ponoć jeszcze w Brazylii takie produkują ;P to kupie sobie jakiegoś dodge i będzie reinkarnacja w nowych ciuchach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koles z jaką podróbką twoja bryka będzie jedyna w swoim rodzaju :P

To kiedy zapuszczasz włosy ? :P

[ Dodano: 2010-03-30, 10:32 ]

ale jak sobie juz zafunduje ten badziew to daje sobie ze 2 miesiace zycia z moimi umiejętnościami kierowcy :P

To na ile oceniasz swoje umiejętności kierowcy? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To kiedy zapuszczasz włosy ? :P

nie nie zrobię tego ponownie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie nie zrobię tego ponownie

Żeby się wczuć w klimat lat 60-70 to powinieneś zdecydowanie zapuścić :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja standardowo do bólu : Golf III 1991 r. 1.9 l w gazie ;) Niedługo będzie trzeba wydać mnóstwo kasy zz powodu pognitej blachy na progach :/

Zna ktoś jakiegoś specjalistę z okolic Katowic ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To na ile oceniasz swoje umiejętności kierowcy? :)

na jakies +3, czyli spoko w miare, ale wysokie predkosci to co najwyzej na autostradzie...

chociaz nowe modele maja tyle systemow ... kontrola stabilnosci... ASP... ESP...ABS.. EBD pneumatyczne zawiezsenia, poduszki itd... to naprawde trzeba sie postarac zeby miec wypadek... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Golf III 1991 r

Zdecydowanie wole golfa II z tym to można cuda wyprawiać.

Co do mechanika najlepiej popytaj znajomych , bo jeśli się nie znasz to możesz kupę kasy zapłacić za robotę która z góry będzie spartolona.

Jzn dlatego nie cierpię zbyt dużo elektroniki w samochodzie.

A wypadek można mieć każdym autem i nie koniecznie trzeba się o to starać .

Czasem ktoś się za nas postara :P Ja też się nie uważam za super kierowce ale praktyka czyni mistrza :P

[ Dodano: 2010-03-30, 14:44 ]

W końcu tłumik będę miała pospawany w kadzie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Azazella zgadzam się w 100%, golf II nawet blachy ma mniej podatne na rdzę co ostatnio odczuwam :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Azathem, nie ma to jak "kanciaste" duże samochody. Pozaokrąglane miniaturki jakoś do mnie nie przemawiają.. ;)

Swego czasu jeździłem Nissanem X-Terra 3.3

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/200806/2009-nissan-xterra-9_460x0w.jpg

Nic więcej i mniej mi nie trzeba, choć ostatnio przekonuję się do Chryslera 300C. Wszyscy mówią, że brzydki a mi się podoba. I cena nie taka wysoka na jaką samochód wygląda, choć i tak jeszcze nie teraz... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz