Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
NIC

Co sobie kupiłeś ostatnio w sklepie?

Recommended Posts

Ostatnio czesto czipsy kupuje,piwa rzadziej i napoje energetyczne.A  moja matka glownie poza zakupami,to tylko rajstopy,rajstopy i rajstopy by tylko kupowala :o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sobie zakupiłem wczoraj nową klawiaturę. Zawsze chciałem mieć mechaniczną, to sobie taką sprawiłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako łakoma osoba, standardowo ostatnio kupiłem słodycze. W domu zawsze muszę mieć jakiś zapas w razie czego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sobie kupiłam buty na wiosne na primamoda.com. Bardzo mi się spodobały juz jakis czas temu i zbierałam na nie. Bardzo ładny kolor, dobrej jakości bo są skórzane, więc stopa oddycha i jest duży komfort, zwłaszcza na takie cieplejsze wiosenne dni, spacery. Wiec jestem baaardzo zadowolona:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio kupowałem ubrania. Wolę robić zakupy w internecie bo jest większy wybór. Zdecydowanie najlepsza opcja zakupów dla osób, które mają uczulenie na galerię handlową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

suszarkę do włosów babyliss d414pe, jest świetna, dużo nie kosztowala, nie strach ze soba w podróż zabierać, a nie cierpię hotelowych suszarek, wolę wozić ze soba własną niż potm się męczyć z suszeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach