Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
pauline

idealna reklama TV

56 postów w tym temacie

Do mnie trafiaja reklamy Beco...sa takie cieplutkie i urocze, ze na pewno sie je zapamieta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie Beko reklamy bardzo fajne a jeszcze Wedla z surykatkami.

szczególnie uwielbiana przez dzieciakismile.gif więc dla najmłodszych ważna jest muzykawink.gif chociaż nie tylko dla najmłodszych. Poprzez muzykę dużo bardziej zapamiętuje się produkty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zobaczyłam pierwszy raz tą reklamę to śmiałam się ze 20 minut w głos.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż reklama tv i inna sięga coraz niższych instynktów. Rośnie w siłę fotki naturalne, które zbierają lajki. Może w tym kierunku powinna iść reklama.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałbym to już po raz kolejny, ale napiszę i tak czy tak - polecam film "Czeski film". To jest siła marketingu i reklamy. Dowiecie się od jakich czynników zależy skuteczna manipulacja. Co więcej? Zobaczcie sobie jak bardzo skuteczny jest hasło reklamowe "Brawo Ty, Brawo Ja" - siedzisz z kumplami na piwie i nagle musisz iść do łazienki, a jak wracasz znajomy znikąd wypala "Brawo Ty..." Prawda, że działa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz