Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Alyn

Tatuaże

177 postów w tym temacie

Witam.

Nie znalazłem żadnego tematu o tatuażach więc ja taki zakładam ;) Jeśli macie jakieś tatuaże to wklejajcie ich zdjęcia tutaj (chyba, że się wstydzicie :D). Wyjaśnienie co one znaczą też jest mile widziane :)

4e11caef.jpeg

Kwiat lilii - śmierć

Łodyga róży - miłość

Heartagram w oku - połączenie pentagramu (jako symbolu śmierci) z sercem (symbol miłości)

Tekst "666 Ways To Love You" - Tekst jednej z moich ulubionych piosenek, myślę, że pasuje do reszty mojego tatuażu.

Ogólnie to tatuaż ma pokazywać równowagę między śmiercią i miłością oraz przedstawia te 2 rzeczy jako stały element każdego życia.

Czekam na Wasze arcydzieła ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mm, fajny :) Ja osobiście mam zamiar sobie zrobić za jakiś czas coś małego, podejrzewam, że nawet bardzo małego, bo zwolenniczką tatuaży jako takich zakrywających połowę kończyny nie jestem :)

ps. tatuaż niedawno robiony?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ps. tatuaż niedawno robiony?

Zdjęcie było robione we wtorek, czyli dzień po robieniu tatuażu ;) Jutro mija tydzień od kiedy goszczę go na mej nodze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Alyn, właśnie widzę jeszcze zaczerwienienie. Masakra. Ile Ci robili go?

4,5 godz leżenia w niewygodnej pozycji musiałem przetrwać :smile: Ale ból nie był taki straszny. Oczywiście nie powiem, żeby mnie to łaskotało, ale ból czuć tylko na nodze a nie tak jak w przypadku tatuowania okolic kręgosłupa, że ból czuć w paznokciach u rąk (z tego co słyszałem z opowiadań pewnej pani która była w salonie tatuażu kiedy mi to malowali :P)

I powiedz ile dałeś

Dałem nie dużo, bo tylko 450zł, ale za to w innym studiu chcieli za to samo ode mnie 700 zł tak więc dobrze jest pochodzić najpierw po kilku salonach i podowiadywać się o cenę ;) Oczywiście lepiej dopłacić stówke czy dwie w zamian za lepsze i bardziej higieniczne warunki jeśli nam nie odpowiadają, ale w moim przypadku to oba studia były na porównywalnym poziomie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajomy robi w domu i pełny profesjonal. Za 200 zł byś miał takie coś. A na studio to fakt, mało dałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja planuję sobie coś zafundować na ramieniu. odkładanie kasy in progress, ale nie mam jeszcze pomysłu co to będzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładne ;) Zaraz wszyscy będą chcieli tatuaże mieć :) Kiedyś się zastanawiałem, ale pomyślałem że nie zbezczeszczę swojego ciała jakąś bazgraniną, takie rzeczy to rysuję w zeszycie od religii. To jest znamię jak blizna... dobrze się nad tym zastanowiłeś? To będzie Twój znak rozpoznawczy przez resztę życia. A co jak przez niego nie będziesz mógł się od czegoś uwolnić? Zmienisz wszystko oprócz niego, łatwo będzie Cię po nim rozpoznać. Taki nawał myśli przyszedł mi do głowy. Będziesz go jeszcze żałował, gwarantuję Ci. No ale na razie się ciesz :)

Za te pieniądze to ja wolałbym skoczyć na spadochronie zostawić trwały ślad w mózgu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ładne ;)

Dziękuje ;)

Kiedyś się zastanawiałem, ale pomyślałem że nie zbezczeszczę swojego ciała jakąś bazgraniną, takie rzeczy to rysuję w zeszycie od religii.

Dla mnie to bardziej podchodzi pod sztukę niż pod bazgraniny :P

To jest znamię jak blizna... dobrze się nad tym zastanowiłeś? To będzie Twój znak rozpoznawczy przez resztę życia. A co jak przez niego nie będziesz mógł się od czegoś uwolnić? Zmienisz wszystko oprócz niego, łatwo będzie Cię po nim rozpoznać.

Nie zamierzam być jakoś specjalnie poszukiwanym przestępcą, aby tatuaż miał mnie nie zdradzać ;) A zastanawiałem się nad tym jakieś 3-4 lata więc wydaje mi się to dobrze przemyślana decyzja.

Będziesz go jeszcze żałował, gwarantuję Ci. No ale na razie się ciesz :)

A mnie zastanawia dlaczego wszyscy tak mówią. Zupełnie jakby mieli pojęcie o tym co mi siedzi we łbie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A mnie zastanawia dlaczego wszyscy tak mówią. Zupełnie jakby mieli pojęcie o tym co mi siedzi we łbie ;)

Na pewno kiedyś będziesz musiał go kryć, widziałeś jakiegoś urzędnika, lekarza, policjanta albo kogoś poważnego w życiu z takim tatuażem ? Nie bo nie wypada, a raczej nie można. Życie to nie bajka.

Moja jak by to nazwać, koleżanka zrobiła sobie takie coś na rękach, wszyscy ją o to pytali, w końcu miała dość, ludzie nie uważali jest za zupełnie normalną, potem ciągle chodziła w długich rękawach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno kiedyś będziesz musiał go kryć, widziałeś jakiegoś urzędnika, lekarza, policjanta albo kogoś poważnego w życiu z takim tatuażem ? Nie bo nie wypada, a raczej nie można. Życie to nie bajka.

A widziałeś jakiegoś urzędnika, lekarza, policjanta w krótkich spodenkach?

Moja jak by to nazwać, koleżanka zrobiła sobie takie coś na rękach, wszyscy ją o to pytali, w końcu miała dość, ludzie nie uważali jest za zupełnie normalną, potem ciągle chodziła w długich rękawach.

To świadczy tylko o niezrozumieniu innych ludzi. Póki moi przyjaciele się ode mnie nie odwrócą z tego powodu to mogę sobie i całe ciało wytatuować. Zdanie osób których nie znam, szczerze mówiąc mnie niewiele obchodzi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd wiesz kto co na pod ubraniem? Czy na plecach?

To stereotyp że dziarają się tylko kryminaliści albo margines społeczny. Tatuaże to sztuka, jak u koleżki widziałem zdjęcia jego dziar to czasem ciary przechodzą ,jakie to można rzeczy na ludzkim ciele wykombinować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A widziałeś jakiegoś urzędnika, lekarza, policjanta w krótkich spodenkach?

ja widziałam pielęgniarza F*** U 2 Ale już więcej go nie chcę na oczy widzieć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tatuaż tatuażowi nie równy ;)

Łatwo poznać kryminalistów i margines społeczny ;]

Ja może bym zrobił, gdyby był jakiś nieinwazyjny itd środek likwidacji, bo myślę że za jakieś 10 lat nie czułbym sie komfortowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tam gadacie. W USA za kilkanaście lat ludzie bez dziar będą w mniejszości ;)

Ja sam nie mam, ale bym coś sobie dziabnął. Tylko zajebistego, wyjątkowego... a nie mogę nic takiego znaleźć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tylko zajebistego, wyjątkowego... a nie mogę nic takiego znaleźć

Nie możesz znaleźć, bo jeśli coś takiego by już było to nie było by już wyjątkowe :P Sam sobie wymyśl tatuaż - tak jak ja. Zapewniam Cię, że będziesz miał dużo większą satysfakcje wiedząc że tylko ty na świecie masz taką dziarę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W USA za kilkanaście lat ludzie bez dziar będą w mniejszości

Hehhe codziennie widze tatuaze ;] Niestety wiekszosc z nich jest beznadziejnie glopia i prymitywna, ale oczywiscie mozna je spotkac np w job center, oprucz tatuazy mozna spotkac struj biznesowy i stringi zalozone prawie na uszy ;]

W sklepie czy na stacji benzynowej cale rece w tatuazach, kierowca autobusu biala koszula krotki rekawek wszedzie dziary. I nie jest to istotne czy jest to jakie manager, boss czy zwykly pracownik. Tatuaze sa popularne i sa wszedzie. W mjejscach ogolnie widocznych i nie widocznych.

Sam chce dziare ale raczej nikt mi jej nie wykona byl kiedys podobny temat wklekjalem jaka chce.

Nie rozumiem tylko jakim cudem kojarzysz pentagram z symbolem smierci troche to zalosne gdyz jest to symbol zycia ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sam chce dziare ale raczej nikt mi jej nie wykona

A w czym problem? :P

Nie rozumiem tylko jakim cudem kojarzysz pentagram z symbolem smierci troche to zalosne gdyz jest to symbol zycia ;]

Nie chodzi mi o pentakl tylko o pentagram baphometa który jest uznawany za znak szatana a w tym wypadku (heartagram) za znak śmierci.

bóg - życie wieczne

szatan - śmierć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ahhhh juz nie mam sily chyba dyzkutowac o tym czym jest pentagram ;]]

A w czym problem?

Ciezko wydziargac cos takiego:

37959596.jpg

[ Dodano: 2009-12-21, 10:47 ]

heartagram - jest to znak towarowy, logo zaprojektowane przez Ville Valo, uzywane rowniez przez skatera Bama Margera. Wiec jest to tylko wymysl muzyka ktory tworzy okreslajac sie jako 'Love Metal' cokolwiek to jest ;]

Wiec wytatuowales sobie znak towarowy, jak adidas czy nike ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A w czym problem?

Ciezko wydziargac cos takiego:

Obrazek

Jakbyś dobrze zapłacił to by Ci spokojnie to zrobili ;)

[ Dodano: 2009-12-21, 10:47 ]

heartagram - jest to znak towarowy, logo zaprojektowane przez Ville Valo, uzywane rowniez przez skatera Bama Margera. Wiec jest to tylko wymysl muzyka ktory tworzy okreslajac sie jako 'Love Metal' cokolwiek to jest ;]

Wiec wytatuowales sobie znak towarowy, jak adidas czy nike ;]

A tej części nie przeczytałeś? "Wg autora heartagramu, Ville Valo, przedstawia on zarówno miłość, jak i śmierć – główne motywy tekstów HIM. "Jest to przedstawienie idealnej równowagi zachowanej pomiędzy miłością, a śmiercią"- jak mawia lider grupy Ville." :smile:

Zgadzam się oczywiście z Tobą, że wytatuowałem sobie znak towarowy, ale ma on jednak swoje głębsze znaczenie niż adidas czy nike.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale ma on jednak swoje głębsze znaczenie niż adidas czy nike.
oj tu idziesz po cienkim lodzie mówiąc o wartości znaku towarowego szczególnie biorąc pod uwagę konkurencyjność międzynarodową i wartość znaku nike i adidas na pewno ich wartość handlowa jest większa. Ponadto są ludzie dla których są to znaki ideałowe tak samo jak dla ciebie pentagram.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko czekać aż dresy zaczną sobie tatuować na ramionach 5pasków(czy ile ich tam powinno być) :mryellow:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tatuaż jest jak teściowa, trzeba się bardzo dobrze zastanowić zanim się weźmie Go na plecy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale ma on jednak swoje głębsze znaczenie niż adidas czy nike.
oj tu idziesz po cienkim lodzie mówiąc o wartości znaku towarowego szczególnie biorąc pod uwagę konkurencyjność międzynarodową i wartość znaku nike i adidas na pewno ich wartość handlowa jest większa.

Nie mówię o wartości handlowej tylko odczuwanej

Ponadto są ludzie dla których są to znaki ideałowe tak samo jak dla ciebie pentagram.

Znaki adidasa lub nike oznaczają coś w ogóle? Jakie to może mieć znaczenie? :P (troche egoistyczne podejście, ale na prawdę nie wydaje mi się żeby to coś znaczyło)

PS. heartagram*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz