Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Twoi rodzice zawsze wiedzieli co robisz? Tak myślałem :)

ciebie tak mocno kochali z tego co pamiętam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TRM, rodzice czesto nie wiedza. Przeciez te dziewczyny sie ukrywaja.
Mysle, ze jak jednak interesuja sie swoim dzieckiem to zauwaza nowe gadzety, ciuchy, kosmetyki...ja bym wiedziala

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli rozumiem że unikasz odpowiedzi na pytanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ewenement, ciekawa jestem gdzie dokładnie;)
np. okolice Castoramy (w parku). Wystarczy wejść na Fotka.pl w piątek i zobaczyć jakie laski ogłoszenia dają :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zresztą to zjawisko jest raczej naglośnione przez media a rzeczywista jego skala jest niewiadoma.

a tak poza tym... kurwa to najstarszy zawód świata, były są i będą i nikt i nic tego nie zmieni

z czego robić aferę?

TRM, ja np. nie robię halo z faktu istnienia prostytucji, a prostytutka to dla mnie kobieta jak inna. Ja osobiście nie mogłabym tak zarabiać, ale ja nie mogłabym też zarabiać jako księgowa ;-)

Natomiast nawet ja inaczej patrzę na 25-letnią prostytutkę, inaczej na 17-letnią, a jeszcze inaczej na 13-letniego dzieciaka, któremu nawet cycki porządnie nie urosły. Do 25-latki nic nie mam, jej wybór, ale w przypadku 13-latki zgłosiłabym sprawę na policję, bo prostytucja dziecięca to jednak całkiem inny kaliber.

TRM, w innym temacie będziesz się pluć na pedofili i krzyczeć, że trzeba ich do gazu. Ok, ale pomyśl - kto korzysta z usług dziewczynek, które celowo podkreślają, że są nieletnie? Albo zwyczajnie widać, że toto nawet 15 lat nie ma, bo chude, małe, bez cycków?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Albo zwyczajnie widać, że toto nawet 15 lat nie ma, bo chude, małe, bez cycków?

W dzisiejszych czasach wszystko się pozmieniało, teraz coraz więcej jest takich 15 którym by sie dało spokojnie 18. Ach te kosmetyki...zamiast odmładzać mają rolę postarzania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Natomiast nawet ja inaczej patrzę na 25-letnią prostytutkę, inaczej na 17-letnią, a jeszcze inaczej na 13-letniego dzieciaka, któremu nawet cycki porządnie nie urosły. Do 25-latki nic nie mam, jej wybór, ale w przypadku 13-latki zgłosiłabym sprawę na policję, bo prostytucja dziecięca to jednak całkiem inny kaliber.
obejrzyj sobie "NIE JESTEŚMY PUSZCZALSKIE" według mnie lepszy od GALERIANEK. Tutaj dorośli Faceci sami zaczepiają małolaty i wiedzą ile one mają lat!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TRM, w innym temacie będziesz się pluć na pedofili i krzyczeć, że trzeba ich do gazu. Ok, ale pomyśl - kto korzysta z usług dziewczynek, które celowo podkreślają, że są nieletnie? Albo zwyczajnie widać, że toto nawet 15 lat nie ma, bo chude, małe, bez cycków?

wiesz te dziewczyny nie wyglądają na niepełnoletnie. ich ubiór, makijaż, dodajać do tego że już rozwinięte są, mają piersi itp sprawiają że wyglądają na dużo starsze. chodzę po dyskotekach to wiem jak to wygląda :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wiesz te dziewczyny nie wyglądają na niepełnoletnie. ich ubiór, makijaż, dodajać do tego że już rozwinięte są, mają piersi itp sprawiają że wyglądają na dużo starsze. chodzę po dyskotekach to wiem jak to wygląda
hehe noo teraz dorosłe kobitki na takie dobre imprezy nie chodzą wolą się nawalić z koleżankami w knajpach dla studentów :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli rozumiem że unikasz odpowiedzi na pytanie.

tyle że nie rozumiem co do ma do rzeczy. albo źle ująłem to co chciałem napisać, rodzice chyba powinni wiedzieć gdy z ich dzieckiem dzieje się coś złego prawda? od tego chyba są, bo jak nie oni to kto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TRM, rodzice czesto nie wiedza. Przeciez te dziewczyny sie ukrywaja.
no ale powstaje podstawowe pytanie- dziecko- ja Ci kase nie dałam na spodnie, komórę, mp4, i nową kurtkę... i tu sie zaczyna zagadka no nie/;) matka swoje wie i nie ma co robic idiotek z matek..ze np by takich rzeczy nie zauważyły;) zwyczajnie w chacie jest czasami coś nie halo,że nikt nie widzi takich rzeczy

[ Dodano: 2010-10-02, 20:12 ]

Kriss napisał/a:

wiesz te dziewczyny nie wyglądają na niepełnoletnie. ich ubiór, makijaż, dodajać do tego że już rozwinięte są, mają piersi itp sprawiają że wyglądają na dużo starsze. chodzę po dyskotekach to wiem jak to wygląda

heh.. ale zobacz- to jest Twoja opinia nie? Ale inaczej pewnie oceniła by to kobieta.. np. idąca w markecie na zakupy z 15 letnią córką.. a tam szlajałaby się taka nieletnia galerianka... często po takiej niewinnej buźce widać,że to co ma na twarzy to kamuflarz domniemanej młodości.. nie każdy po wymalowaniu się musi wyglądać na starszego..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tyle że nie rozumiem co do ma do rzeczy. albo źle ująłem to co chciałem napisać, rodzice chyba powinni wiedzieć gdy z ich dzieckiem dzieje się coś złego prawda? od tego chyba są, bo jak nie oni to kto?
a którzy wiedza? :> Rodzice wiedzą a dzieci robią swoje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rodzice chyba powinni wiedzieć gdy z ich dzieckiem dzieje się coś złego prawda?

Tak ! Ale niektórzy nie chcą widzieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a którzy wiedza? :> Rodzice wiedzą a dzieci robią swoje

Mysle, ze ci ktorym zalezy na dzieciach wiedza. A jak wiedza to sa bardziej czujni i dzieciaki nie bardzo maja okazje robic swoje

No chyba ze jak napisala Azazella,

nie chcą widzieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mysle, ze ci ktorym zalezy na dzieciach wiedza. A jak wiedza to sa bardziej czujni i dzieciaki nie bardzo maja okazje robic swoje
Czym bardziej upierdliwi rodzice tym bardziej młodzi kombinują!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ewenement, a kto powiedzial, ze troskliwi rodzice sa upierdliwi?
no dla mnie takie łażenie za mną albo podkładanie mi wszystkiego pod nos i pytania GDZIE WYCHODZISZ to jest niedopuszczalne :D hehehe w końcu budzisz się w wieku 30 lat w łóżku z dziewczyną a mamusia wpada z herbatką do łóżka bo synek pewnie zgłodniał! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no dla mnie takie łażenie za mną albo podkładanie mi wszystkiego pod nos i pytania GDZIE WYCHODZISZ to jest niedopuszczalne :D hehehe w końcu budzisz się w wieku 30 lat w łóżku z dziewczyną a mamusia wpada z herbatką do łóżka bo synek pewnie zgłodniał! :D
to nie jest troskliwosc tylko nadopiekunczosc :smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to nie jest troskliwosc tylko nadopiekunczosc
no ja tak rozumiem Troskliwość :D heheh że ktoś wie lepiej czego chcesz a potem Tobie na głowę wchodzi bo to się szybko wymyka spod kontroli. Obejrzyj sobie "NIE JESTEŚMY PUSZCZALSKIE" :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz te dziewczyny nie wyglądają na niepełnoletnie. ich ubiór, makijaż, dodajać do tego że już rozwinięte są, mają piersi itp sprawiają że wyglądają na dużo starsze. chodzę po dyskotekach to wiem jak to wygląda :wink:

TRM, jak patrzę po dziewczynach, to są i takie i takie. Jak czytam czy słucham o nastoletnich puszczalskich to też bywają takie i takie...

@dyskusja powyżej

Dla mnie rodzice nadopiekuńczy są zaprzeczeniem troskliwych.

Rodzice nadopiekuńczy - tacy co wszystko robią za dziecko i wszystko chcą podsadzać pod nos - mają z reguły słaby kontakt z dzieckiem, bo nastolatki zwykle buntują się przed takim traktowaniem.

Natomiast rodzic troskliwy obserwuje dziecko, rozmawia z nim, stwarza atmosferę w której dziecko może porozmawiać z nim - także na takie tematy jak seks czy choćby prostytucja. Na każdy temat powinno móc porozmawiać z rodzicem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Natomiast rodzic troskliwy obserwuje dziecko, rozmawia z nim, stwarza atmosferę w której dziecko może porozmawiać z nim - także na takie tematy jak seks czy choćby prostytucja. Na każdy temat powinno móc porozmawiać z rodzicem.

Dokladnie. Jest po prostu blisko ze swoim dzieckiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz