Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
m75

DMT - jako "narkotyk" śmierci i narodzin

5 postów w tym temacie

Wiem, że był już taki temat, założony przez xuxem jednak tam moderzy "zmoderowali" wątek i wyszło na co innego, więc postanowiłam nowy założyć :) domyślam się jaki film on tam umieścił, skoro "zachęcał".

Ja nie mam zamiaru nikogo zachęcać, a wręcz przeciwnie - odradzam! Były przypadki, że osoby biorące DMT zwariowały lub po porstu - nigdy się nie obudziły (wbrew temu, co mówił xuxem - właśnie dlatego zdelegalizowali DMT). Chcę wam przekazać ciekawego linka, jak szyszynka oddziałuje na ludzki organizm, i jak wpłynęła na całą ludzką kulturę w dawnych czasach :) pragne zauważyć, że miejsce tej szyszynki jest w Trzecim Oku - czyli czakrze na czele, w którą wierzą osby praktujące Kundalini i nie tylko. Trzecie Oko jest odpowiedzialne za "widzenie" duchów, intuicji.

To tylko jako ciekawostka, w celach informacyjnych :suspicious: Eh coś w tym jest, nie uważacie?

A może to wyobrażenie o świecie zmarłych, po tamtych stronie jest niczym jak świat Matrix? :twisted: Czyli umierając widzimy haluny przypominające "tamten świat", a potem out, wygasamy i nawet strzępek duszyczki po nas nie pozostanie? Ja już wolałabym wierzyć w to że posiadmy duszę nieśmiertelną :P Teraz wasza kolej, piszcie co o tym sądzicie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

m75 :beer:

Od dłuższego czasu interesuje się DMT. Uważam, że stanowi ono pomost pomiędzy życiem a śmiercią. Sądzę również, że to właśnie szyszynka (która również wytwarza inną ważną substancję - melatoninę) jest organem przechowującym naszą duszę. Polecam także obejrzenie krótkiego wywiadu z osobą, która odbyła podróż w inny wymiar i poznała dzięki temu doświadczeniu prawdę o ludzkiej egzystencji (!) usuwając swoje ego za pomocą dimethyltryptaminy,

. Z niecierpliwością czekam na film!

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mak.Pod warunkiem,że to makowiec.Do tego filizanka(lub dwie)dobrej kawy,ciekawa książka,i to wszystko.To nie lepsze od narkotyków lub innego podobnego świństwa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym pierwszy, jak i w tym drugim filmie, argumenty są nie do obalenia :) <żarcik>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz