Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Klaudia_Ż

Trudne odchudzanie

Recommended Posts

Kiedys mialam forum pro ana (glupie, glupie czasy, głupia kataszka) i tam byly takie same wypowiedzi :P;) hihihihi, dziewczynki bez glupot prosze.

katasza, nieźle jesteś obcykana w te klocki :)
dziekuje :) mysle ze jz niedlugo nawet bede miala papierek dietetyka, no przynajmniej staram sie :)przydaje mi sie to w zyciu bo jestem instruktorka i wiele razy rozmawiam na ten temat. A chyba nauczylam sie teego z mojego najgorszego okresu w zyciu- kiedy nalogowo odchudzalam sie nawet juz nie myslac o racjonalnej diecie...

Południca, bardzo ci wspolczuję...Jednak wiem ze jest mozliwe odchudzanie w tym stanie. jesli masz biegunki, to jedz gotowane warzywa, szczegolnie marchew, na biegunki tez dobra jest bułeczka pszenna, ale bez nabiału, no chyba ze wybiorczo (chudy ser bialy) i tylko wtedy kiedy twoje jelita to tolerują. dieta ta nie jest klasyczna dietą oparta na gruboziarnistych produktach zbozowych bo to by przyprawilo ci wiele niemilych problemow.Akurat nie mozna w twoim przypadku jesc tlustych rzeczy czyli sprzyja to odchudzaniu :) tylko trzeba uwazac, co z reszta ty najlepiej wiesz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na biegunkę są podobno dobre czarne jagody i...gorzka czekolada.

Już jest po obiedzie /smażona ryba z CHLEBEM/. Siedzę sobie w pokoju, a tu ... dostaję kolejną porcję ciasteczek. aerfromenes, dogamiam słoik czekolady, bo zamierzam zjeść wszystkie ciasteczka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a tu ... dostaję kolejną porcję ciasteczek.

a jakie one są? Btw, spróbuj jogurty pić, np. truskawkowe. Mi mama zawsze kupuje jogurty zamiast słodyczy, już jej powiedziałam, że nie chcę ich jeść, poza tym lekarka powiedziała, że przy mojej chorobie skóry słodycze są mało wskazane podobnie jak margaryna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

katasza, Jest tak jak mówisz :) Mam dietę 1200 kcal i węglowodanową z gotowanymi i pieczonymi warzywami. Tylko ciężko jest przestawić się na 5 posiłków z jednego.

Na biegunkę są podobno dobre czarne jagody i...gorzka czekolada.

Moje jelita by jagód i czekolady niestety przeżyły. To nie taka zwykła biegunka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a jakie one są?
Markizy polewane czekoladą. Pyyyyszne.
już jej powiedziałam, że nie chcę ich jeść,
Mówiłam, że nie chcę, że się odchudzm, ale to na nic. Chyba staropolska gościnność. Trudno, zacznę od nowa jak wrócę do domu. A myślałam, że im dalej od własnej kuchni, tym będzie mi łatwiej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Markizy polewane czekoladą. Pyyyyszne.

mmm.. true! Racja. Aż sama bym ciupnęła. A tutaj już 22! Jedynie zielona herbata. Wrrr :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tylko ciężko jest przestawić się na 5 posiłków z jednego.

to jest ciezkie to prawda. I nawet nieco paralizuje grafik dzienny. :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Coś mi się obiło o uszy o diecie proteinowej. Na czym ona polega?

dieta białkowa, polegajaca na jedzeniu przy kazdym posilku skladnika wysokobialkowego (najczesciej mieso, wieczorami nabialy bialkowe) dieta skuteczna na tyle, ze bardzo sycaca, bo bialko ma takie wlasciwosci. Je sie przepisowo 4 posilki dziennie, ale niekoniecznie, mozna jesc i 5. Powinno sie na niej chudnac z tego wzgledu ze nie pozwala na wilczy glod, syci i daje duzo energii. Mieso chude, nabial poltlusty lub chudy.Dodajemy rzecz jasna warzywa i owoce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie otyłości to niewiele osób wie, ze można walczyć z nią jak z każdą inną chorobą co ciekawe lecząc ją na NFZ. Tutaj jest artykuł dokładnie poruszający ten temat: http://www.kobiety.pl/zdrowie/leczenie-otylosci-na-nfz 

Faktycznie otyłość jest sporym problemem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, wiec może to dobrze, ze państwo się tym zainteresowało. Można katować się dietami i treningami, zresztą bez nich walka z otyłością może się nie udać, ale można udać się również po pomoc w leczeniu do lekarza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każde odchudzanie jest trudne, a szczególnie jeśli ma się złe nawyki żywieniowe. Bardzo fajny sposób na odchudzanie można znaleźć na pastigliedimagranti. Mimo tego, że nie jest zbyt wymagający, jest na prawdę bardzo skuteczny, a łącząc go ze sportem, cały proces postępuje jeszcze szybciej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz