Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
mniam

Fotografia

Recommended Posts

Oczywiście. Szczególnie interesują mnie stare budynki, zabytki i wszystko co dotyczy przedwojennej historii mojego miasta (Szczecina). Bardzo lubię też robić zdjęcia moim dzieciom i mężowi :smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ja ostatnio bardzo się tym interesuję.

Właśnie czekam na mojego nowego Soniaka, będzie odjazd.

Może założylibyśmy taki temat, w którym można było by pokazać swoje "wypociny", hmm?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja również interesuje się fotografią, lubię krajobrazy i architekturę

Może założylibyśmy taki temat, w którym można było by pokazać swoje "wypociny", hmm?
myślę, że to bardzo dobry pomysł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No gdzie Irlandia......;]

Ben Lawers (Gaelic: Beinn Labhair) is one of the highest mountains in the southern part of the Scottish Highlands. It lies to the north side of Loch Tay, and is the highest point of a long ridge that includes seven Munros.

Moja 1 w zyciu wyprawa gory wiec wybralem sobie prawie najwyzszy szczyt w UK ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja w te chłodne jesienne dni wspominam mój dom, czyli miejsce mojego dzieciństwa i dorastania, cieplutkie lato i oglądam zdjęcia które wtedy pstrykałam.

jpg.php?818784,31782,769042,91c3ff7cb5bb342c3a32e2cd4de58fee,2,UG9zcHJ6sXRhbnkgY21lbnRhcnouSlBH

normal_Dom_Topolowaa.JPG

normal_Dom_rodzinny.jpg

normal_widok_z_mostu.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

38849744td8.jpg

To jedno z moich ukochanych miejsc, widać całe miasto, niestety nie bywam tam ostatnio, 500 metrów od byłej, obawiam się pofrunięcia.......

wieczorkiem idealne miejsce na jointa, niestety ostatnio dwie osby wyprawę przypłaciły zyciem :(

panodachzt8.jpg

a to widok w dzień, niestety nie w kierunku miasta.... tyłem sakura jima pierwszy :)

panoramabudomelah2.th.jpgthpix.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładne te wieczorne, sama nigdy nocnych nie robiłam i szczerze mówiąc jakoś mnie do tego nie ciągnie.. aż mnie zapowietrzyło z tego odkrycia!! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz