Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

No to zaczynamy pisac i słać posty ;) Nie bierzemy jeńców :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No hello :lol:

Kaja normalnie Ty zawsze pierwsza :wink:

No zobaczymy co sie tu ciekawego bedzie działo :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hello hello:):):):)

i ja witam:):)

ehh.....jak fajnie widzieć same znajome nickusie:):):)

oj będzie się działo JOKO:):)

Kaja....czas na PRYWATNE POGADUSZKI :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaja- cmok cmok w odpowiedzi na Twojego :wink:

Oj jak miło od Was cmoki dostawać.Coś mi się wydaje, że tutaj bede najczęściej hehe Nie ma to jak być łasym na takie pieszczoty :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja to mam takie pytanko... Czy tu jest cosik takiego jak edytuj swoje dane? Dodałabym jakieś cudeńka o sobie a kukam i kukam i nic nie widzem... :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja się oficjalnie przywitam :)

na cmokaski się spóźniłem wiec i ja nikomu nie dam :D no chyba że Kapryśnej takiego małego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I ja się oficjalnie przywitam :)

na cmokaski się spóźniłem wiec i ja nikomu nie dam :D no chyba że Kapryśnej takiego małego ;)

Jasne ...jasne ...niewazne że kajeczka tu dwoi sie i troi ...sprzata, zmywa, szampana stawia .... cmoki dla kapryśnej tylko :roll: :evil: :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kajeczko nie martw sie Ty dostaniesz dużego buziola , od Ciebie chociaż się nie zaraże :wink: hihi

Kapryśna jak jesteś taka chora to obiecuje że dzisiaj nie będe Cie męczył a wytulam żeby Ci szybko przeszło bo jaki sens męczenia ledwo żywej dziewczyny ,pozatym to żadna przyjemność jak nie masz siły oddać :mrgreen:

więc szybko wracać mi tu do urzywalności

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bo jaki sens męczenia ledwo żywej dziewczyny ,pozatym to żadna przyjemność jak nie masz siły oddać :mrgreen:

To mi juz na nekrofilie zakrawa :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdrowa czy chora przede wszystki zawsze silna! :lol: Może na czas niedyspoycji wywołanej grypą troszke mniej kapryśna O! Nie martw się jednak Jarku już mi powolutku przechodzi więc niebawem zajmę się Tobą jak trzeba i jeszcze będzie Ci tęskno za tymi luzami, które teraz Ci daję :wink: ... a przytulanko oj milusio...Kaja i Ciebie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz