Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• d34m0n_chi1d

nForum.pl zaplaci ci za aktywnosc!   08.07.2018

Na forum trwaja aktualnie testy majace na celu zbudowanie systemu pozwalajacego kazdemu userowi na monetyzacje swojej aktywnosci na forum. Testujemy rozne metody w tym np. zdobywanie punktow za aktywnosc oraz czas spedzony na forum. Celem jest zbudowanie prostego systemu dajacego mozliwosc faktycznej monetyzacji, bez haczykow typu mozliwosc wymiany tylko na nagrody lub wysokie minimum wylaty. U nas bez takich. Aktywnosc bedzie docelowo wymieniana na zlotowki, latwo i w kazdej chwili, wyplacana na konto bankowe. Przepraszamy za mozliwe przerwy w dzialaniu forum oraz dziekujemy za wyrozumialosc.

Recommended Posts

Nie do końca to prawda Child!

Możesz być geniuszem muzycznym lecz bez promocji i czyjegos widzimisię nie zaistniejesz nawet przez parę sekund.

Jeżeli juz mowa o geniuszu muzycznym to dam Ci przykład kilkunastoletniego chłopca który po wysłuchaniu niesamowicie trudnego utworu "Te Deum" granego tylko jeden raz w roku w Watykanie .

Wraca karetą do Salzburga i wiernie nuta po nucie zapisuje wszystkie partie wokalne poszczególnych głosów chóru.

t2g

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że chłopak mógł wpaść w taki nieświadomy trans podczas słuchania tego utworu.

Często się zdaża, że takie rzeczy robi się tylko raz w życiu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co z disco polo i dance? Co z boysbandami? Czy juz nikt nie slucha Foga i Czerwonych Gitar? Czyzby sie wam w glowach poprzewracalo, Adrenalinka - polecam Irene Santor w piosence o zaglu czy cos tam, nie wazne... Co z Majka Jezowska, wszak to kawalek sztuki przez duze SZ.... a ten od trabki i pszczolki maji? Bosz, ludzie, wasze gusty sa wypaczone, amerykanizacja totalna, full californication - a Karel Got juz wam nie w smak, ech, dzieci dekadencji i rozkladu moralnego, wy lepiej mleko pijcie a nie piwo ktore przezera wasze wnetrznosci, a zamiast marihuany raczcie sie tabaka z tabakiery... Ech, ten swiat schodzi na psy :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chris to nie prawda, że nikt nie słucha Mietka Foga i Czerwonych Gitar.Sam chetnie ich słucham wracajac nie tylko do ich muzyki ale i do Kabaretu Starszych Panów i do Hanki Ordonówny.Uważam, ze masz dużo racji mówiąc o "amerykanizacji" gustów polskiego odbiorcy.

t2g

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja lubie posluchac hymnu i bogurodzicy w wolnych chwilach, moze ktos ma namiary skad mozna sciagnac takie rzeczy? T2G, Ty powaznie sluchasz Foga? Kiedy mi podlaczysz ten telefon bo mam wysokie rachunki i to jest nie fair ze strony Twojej firmy kolego... :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie pracuje w TP S.A. tylko d l a TP S.A. Chris.

A jeżeli chodzi o sciąganie fajnych kawałków to sciągam je przede wszystkim przez "Kazę".

A Mietka słucham i to często. A mówiąc o hymnie to uwielbiam hymn Związku Radzieckiego.

t2g

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej od Kazy polecałbym eMule. W kazie często po ściągnięciu okazuje się, że plik jest uszkodzony. Wadą eMule jest powolność i kolejkowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm mam :lol: Ale ja ide spac jak Misiek wstaje do pracy .... czyli po 3,00 :P W koncu wakacje są :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja tym wszystkim którzy słuchają mocniejszych brzmień polecam Gorgoroth, dostałam ostatnio od chłopaka ich płyte i słucham naookrągło...(w przerwach z Katem i Moonspell na zmiane) :roll: :)

pozdrawiam..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A misia była dziś na pierwszym dniu Festiwalu Muzyki Dawnej w Paradyżu.Paradyż to takie rajskie miejsce w małej wsi Jordanowo koło Międzyrzecza w woj.lubuskim.Zainteresowanych odsyłam pod adres www.muzykawraju.pl

Uczestniczyłam rok temu w podobnym festiwalu w tym samym miejscu.Miejsce cudne,a muzyka-jeszcze cudniejsza.W tym roku-barok i ...lamenty.Tak-lamenty-jako jeden z prostych gatunków poetycko-muzycznych o charakterze żałobnym.Zanim stał się formą artystyczną,był pieśnia pogrzebową.Dominuej więc muzyka Telemanna,Vivaldiego,Haendla,Leclaira,Rameau,Maraisa,Campra,Bacha-ale Wilhelma Rriedemanna/nie mylić z janem Sebastianem/,itp.

A to wszystko w pięknym klasztorze pocysterskim-obecnie-seminarium duchowne,w otoczeniu pieknie utrzymanego parku z pysznymi jabłkami.Niestety,w tym roku jabluszka nie obrodziły,a szkoda.W ubiegłym ostro je podjadałam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

knorokator - try again

na woodstocku grali.....

piosenka jest.... :):)

zamykam oczy i czuje jak bym znow tam byla..

i tak lekko .... :):)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troszke szant odemnie;)

Moja dziewczyna ma oczy zielone,

Zielone tak jak morska toń.

Moja dziewczyna ma włosy kręcone,

Które spadają jej na skroń.

A w tawernie nasza paka piwo pije,

Ludzi tyle, że już nie ma wolnych miejsc.

Piwo pije, szanty śpiewa - wie, że żyje,

No, bo jutro wypływamy w długi rejs.

Moja dziewczyna ma usta czerwone,

Jak zachodzące słońce są.

Gdy ją całuję, są rozchylone,

W oczekiwaniu całe drżą.

Moja dziewczyna ma nogi do nieba,

Jak dwa obłoki - piersi dwie.

Gdy na nią patrzę, nic mi nie trzeba,

Jest taka ładna, gdy śmieje się.

[ Dodano: 2005-09-25, 00:44 ]

I kawałek kolejny

Zagram dla ciebie na każdej gitarze świata

Na ulic fletach, na nitkach babiego lata

Wyśpiewam jak potrafię księżyce na rozstajach

I wrześnie i stycznie i maje.

I zagubione dźwięki i barwy na płótnach Flaminka

I słońce wędrujące promienia ścieżynką.

Graj nam, graj pieśni skrzydlata

Wiosna taniec nasz niesie po łąkach

Zatańczymy się w sobie do lata

Zatańczymy się w sobie bez końca.

A blask co oświetla me ręce, gdy piszę

Nabrzmiał potrzebą rozerwania ciszy

Przez okno wyciekł, pełno go teraz chmara wronia

Dziobi śle w dziobów końcach, a w ogonach ogoni

A pieśń moja to niknie, to wraca

I nie wiem co bym zrobił, gdybym ją utracił. /Ref .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestey nie - nie publikuje tego co pisze - to sa szanty - czyli to co lubie;) "Co tygryski lubią najbardziej"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz