Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
eurochip

muzyka

266 postów w tym temacie

Ja uwielbiam z Polskich Artystów

Hey - Katarzyna Nosowska - jest dla mnie genialna, i skromna. Cudowne teksty piosenek.

Byłam na koncertach są niezapomniane.

happysad - świetne teksty piosenek. Koncerty cudowne.

Myslovitz - następny fenomen Polskiej sceny muzycznej.

Głos Rojka świetny. Teksty są życiowe, oby więcej takich artystów którzy mają coś do przekazania.

Coma - geniusz

Polska moim zdaniem, szczycić się może tylko tymi zespołami.

Z Zagranicznych słucham.

Avril Lavigne - byłam zapaloną fanką od 7 lat. Ale gdy stała się różowa i bardzo, bardzo komercyjna. wszystko uszło ( ; co nie zmienia faktu, że nadal ją słucham. I Byłam na koncercie.

Paramore, Sum 41. I wszystko inne co mi wpadnie w ucho :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Myslovitz - następny fenomen Polskiej sceny muzycznej.

Jakos nie moge sie z tym zgodzic, teksty niektore sa w miare OK, chociaz mi osobiscie podoba sie tylko jeden kawalek (to nie byl film), ale muzyka? Hmm IMHO nie wnosza nic ciekawego... A koncerty - Rojek na scenie wyglada jak manekin, gitara wieksza od niego stoi prawie na bacznosc z lekko przekrzywiona glowa wyglada jak kaleka.

Polska moim zdaniem, szczycić się może tylko tymi zespołami.

Hmm na calym swiecie jest znany i ceniony Vader, ostatnio dosc mocno wybil sie Behemoth, oczywiscie TSA... a to tylko metal.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzis znalazlam ta piosenke ,mialam dreszcze gdy jej sluchalam...wielki szacunek dla Celin Dion za słowa z ktorymi utozsamiam sama siebie i dla Edyty Górniak za wykonanie... :mryellow:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiecie co? Mój Krystek uwielbia piosenki śpiewane przez dzieci. I nie mogę znaleźć piosenki z domowego przedszkola "Dobrze w domu być z mamą". Nigdzie w sieci a tak bym chciała ją dla niego mieć :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koles, dzięki :) Ale chodziło mi o piosenkę "Dobrze w domu być z mamą, i wieczorem i rano... "

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz