Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
kaja

Plany wakacyjne

Recommended Posts

Ja wybieram się w Bieszczady krajobrazy są piękne i klimat nieziemski. Na te wakacje Wołkowyja i domek. Byłam tam na majówce i strasznie mi się spodobało więc planuję tam wrócić w lipcu, a potem jak się uda to na ferie zimowe :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chorwacja to piękny kraj, ale taka wycieczka pewnie droga będzie. Może się mylę, jak teraz stoją ceny wycieczek do Chorwacji?

Piękny, piękny i każdemu polecam. Cena takiego wypadu to coś koło 3000 zł. ale według mnie warto. Sporo atrakcji, zwiedzania i jakby samemu organizować taką wyprawę to na pewno trzeba by przeznaczyć więcej kasy. Tak jak pisałem najbardziej czekałem na rafting i się nie zawiodłem:)

Edytowane przez alek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie wszystko wskazuje na Kretę. Czekamy tylko na potwierdzenie urlopów i ruszamy. Z reguły wycieczki zamawiamy przez platformę turystyczną traveloppa, gdzie jest duży wybór ofert z roznych kierunków. W tym roku pół czasu urlopowego poświecamy na plażę, a pół na zwiedzanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja w tym roku udaje się nad polskie może, ponieważ nauczyliśmy się jeździć za granicę od pewnego czasu i czuje, że zaczyna nas powoli obowiązywać przysłowie "cudze chwalicie, swojego nie znacie"

Dlatego właśnie namówiłam męża i w tym roku zwiedzamy miejscowość Gąski a śpimy w ośrodku rekreacyjnym "Aga" I tutaj moje pytanie- ktoś już tam miał pobyt? Chciałbym się coś dowiedzieć na temat tego ośrodka bo na ich stronie LINK USUNUETY wszystko wygląda świetnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JA w tym roku odkryłam prześwietne miejsce niedaleko gorzowa wlkp, Pałacyk Łąkomin. Piękne okolice, jest co zwiedzać w niedalekich odległościach, no i można spacerować pośród bajecznych okoliczności przyrody. W samym pałacyku jest też spa do relaksu w chłodniejsze już wieczory :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja rok temu trafiłam na okropną pogodę nad polskim morzem, dlatego w tym roku postawiliśmy z rodziną na wypoczynek na Malediwach. Znaleźliśmy korzystną ofertę z konsorcjum.pl. Od zawsze marzyły nam się takie rajskie wakacje, a przynajmniej pogoda gwarantowana :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym roku nie mam żadnych planów i najprawdopodobniej wakacje spędzę na działce Oby pogoda dopisała no w zeszłym roku ciągle padało

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio z całą rodziną wybraliśmy się na weekendowy wyjazd w polskie góry, a dokładnie w Beskid Sądecki miejscowość Rytnio i tam odkryliśmy hotel https://www.perlapoludnia.pl/ - wspaniałe miejsce, piękny krajobraz a do tego basen. korty tenisowe, spa i wszędzie piękne góry idealne na spacery, albo wycieczki rowerowe. Polecam udać się w te rejony

Edytowane przez wodnik123

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Was. Chyba dla wszystkich jasnym jest, że bezpieczeństwo w czasie urlopu jest sprawą najważniejszą. W necie można odnaleźć wiele fascynujących i interesujących porad w tym aspekcie. Czy uważacie, że katowice ekuz (polisaturystyczna.pl) to dobre rady?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, miejsc masz sporo, na sun&snow też mają dużo apartamentów, od razu w google możesz podejrzeć opinie o poszczególnych, mi się podobało w Karwi, też w sezonie sporo ludzi ale to fajna baza wypadowa o innych lokalizacji, blisko do Władysławowa, Gdyni, Łeby

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach