Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
kaja

Plany wakacyjne

384 postów w tym temacie

Mi to co rusz zmienia się nastawienie wakacyjne. z no limits w oko wpadła mi rosja, uwielbiam ten kraj, zawsze mnie ciągnęło na wschód.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wybieram się w Bieszczady krajobrazy są piękne i klimat nieziemski. Na te wakacje Wołkowyja i domek. Byłam tam na majówce i strasznie mi się spodobało więc planuję tam wrócić w lipcu, a potem jak się uda to na ferie zimowe :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chorwacja to piękny kraj, ale taka wycieczka pewnie droga będzie. Może się mylę, jak teraz stoją ceny wycieczek do Chorwacji?

Piękny, piękny i każdemu polecam. Cena takiego wypadu to coś koło 3000 zł. ale według mnie warto. Sporo atrakcji, zwiedzania i jakby samemu organizować taką wyprawę to na pewno trzeba by przeznaczyć więcej kasy. Tak jak pisałem najbardziej czekałem na rafting i się nie zawiodłem:)

Edytowane przez alek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie wszystko wskazuje na Kretę. Czekamy tylko na potwierdzenie urlopów i ruszamy. Z reguły wycieczki zamawiamy przez platformę turystyczną traveloppa, gdzie jest duży wybór ofert z roznych kierunków. W tym roku pół czasu urlopowego poświecamy na plażę, a pół na zwiedzanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja w tym roku udaje się nad polskie może, ponieważ nauczyliśmy się jeździć za granicę od pewnego czasu i czuje, że zaczyna nas powoli obowiązywać przysłowie "cudze chwalicie, swojego nie znacie"

Dlatego właśnie namówiłam męża i w tym roku zwiedzamy miejscowość Gąski a śpimy w ośrodku rekreacyjnym "Aga" I tutaj moje pytanie- ktoś już tam miał pobyt? Chciałbym się coś dowiedzieć na temat tego ośrodka bo na ich stronie LINK USUNUETY wszystko wygląda świetnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z itaką można fajnie spędzić wakacje maja ciekawe oferty na to lato USUNIETE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja w tym roku nie wybieram się nigdzie, wakacje są dla słabych, trzeba pracować! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JA w tym roku odkryłam prześwietne miejsce niedaleko gorzowa wlkp, Pałacyk Łąkomin. Piękne okolice, jest co zwiedzać w niedalekich odległościach, no i można spacerować pośród bajecznych okoliczności przyrody. W samym pałacyku jest też spa do relaksu w chłodniejsze już wieczory :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że warto też poszukać informacji o tym w Internecie. To jest bardzo często dobre rozwiązanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz