Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
kaja

Plany wakacyjne

384 postów w tym temacie

Jeżeli powiodą się wszystkie moje plany, chciałbym zwiedzić jeszcze raz Niemcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kajeczka mamy mamy, na razie nie wakacyjne a majowo/czerwcowe. W wakacje pewnei bede troche w pracy,ale reszta hmmmmmmm Zakopane? :) albo jakos tak ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja poczekam, az ktos zjawi sie z konkretnymi planami na wakacje - moze mnie zabierze???? :P a tak wogole to CO TO SA WAKACJE :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nandu wakacje to takie cos, kiedy wszyscy wyjezdzaja a ty siedzisz i pracujesz ;) mnie sie tak pare razy zdarzylo i potem we wrzesniu biegalam na urlop, choc ostatnie lata byly typowo wakacyjne

,A w tym roku w zasadzie nie chce nic mowic, ale cieszylabym sie gdyby tak bylo, ze jednak wakacje spedze w pracy, w innym wypadku tez nie bedzie zle, ale to beda najdluzsze wakacje w moim zyciu - i troche jednak wtedy przymusowe ;) , ale zyc tez z czegos trzeba. ja chce pracowac w wakacje, boze co ja wygaduje to nie do pomyslenia ech

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiscie ze wiem co to sa wakacje. Tylko prawde mowiac to juz nie pamietam kiedy je mialem. Jedynie jakies wypady na kilka dni ale to nie mozna nazwac wakacjami. Ale wlasnie moze ten rok bedzie przełomowy??????? i gdzies w koncu sie wyrwe i zapomne o bozym swiecie/ ale nie o Was / potrzbuje juz chyba tego i to bardzo :cry: Chociaz takie wypady kilkudniowe tez maja swoje plusy gdzyz z regóły sa bardziej spontaniczne i nieprzewidywalne a wlasnie cos takiego mnie kreci,. Byle gdzie ale nie z byle kim - wazne aby bylo milo i wspomnienia na zawsze pozostały.

Ps.Qurde chyba sie ostatnio za bardzo otwieram;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wakacje mam od wrzesnia.... pierwszy raz w życiu ....bo zawsze w wakacje pracowałam..... teraz też bede zasuwac :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wlasnei kaja ja mam nadzieje, miec zlecenie w wakacje, ale jak to wyjdzie tego nie wiem, ech w kazdym razie wakacje beda tak czy siak tylko moze nie w swoim terminie ;) przynajmniej bedzieszm iala w "swoje wakacje" mneij turystow placzacych sie po okolicy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aa ja Wam powiem ze mam plany i boje sie ze nie wypala

najwazniejszym planem jest oczywiscie woodstock

pozniej wypad na kilka dni nad wode ze paczka

pozniej moze mazury albo moze z rodzicamiii ohh zeby mnie tylko wzieli

nio i oczywiscie kilka dni w moim magicznym miejscu:)))))))

Nandu zabierasz sie marudo jedna:p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lezia noooo to udanego wyjazdu (zwlaszcza na woodstock ;)) nandu a ty sie pakuj i nie marudz skoro lezia cie zabiera :):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plany wakacyjne... hmm no w moje urodzinki czyli 2 lipca bede się bawić na weselisku mojego kuzyna w Niemczech. Póżniej zmienie miasteczko ale nie państwo i to tak potrwa ze dwa tygodnie. Jak co roku planuje jednodniowe wycieczki ... w tym obiecuje sobie zwiedzic Wrocław a co do innych, czas pokaze. Za niedlugo robie kurs wychowawcy kolonijnego i mam szanse wyjechać z dzieciakami na Mazury jako opiekun. Pewniak to co prawda nie jest ale nadzieja wielka :mryellow: No i jeszcze miłoby było spotkać się z osobami z tego Naszego psychologicznego wp :mryellow:

Femi jak będziesz w Zakopanem to ja Cie tam z kompasem bede szukać :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kaprysna jesli bede - pewnosci nei mam - waham sie -albo morze - albo zakopane albo praca ...;) no nc zobaczymy bedzie co ma byc ale do siebiem oge cie zaprosic - jak bedziesz miala czas to wpadaj smialo jak w dym w wakacje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heeh nandu no to jedziemy:)

zacznij zbierac energie ohoho bo dyskoteki wszystkie zaliczymy na te wakacje:)

no a ja zaczynam hcyba kase zbierrac wreszcie na bungyyyyyy:))))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

femi musisz sie nanda spytac....no powiedzial ze nikogo nie bierzmy ze soba :wink: :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie to łezia się wybiera z moim bylejakim,hę?I to poza oczami misi,no nie.Bylejaki-ja składam protest!A wódz,łezia,dowie się o łezi niesubordynacji.Misia skwapliwie doniesie,o.

A misia ma też palny,że łoj.Ale to tylko plany.Gorzej z kasą i czasem.Ano zobaczymy.Na pewno odwiedzę kajeczkę,bo rok temu nam nie wyszło.No i morze,morze,morze. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aa no pytaj femi pytaj

kto pyta nie bladzi

tylko tam nandu ma niechybne plany wobec małej łezi zatem chyba musowo Cie wezme :P:P hih

misia niechaj łezki nie straszy bo wódz wie o propagandzie za jego nieobecnosci;p ha! i wodz nic nie zrobil łezce

i nawet do piecyka nie chcial wpuscic:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lezia no dobrze, ciesze sie wobec tego - bo ja juz sie spakowalam i czekam ;) boszeeee ja chce wakacje!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

misia innego wyjścia nie masz :roll: :D a własnie mogłabys tu wodza za uszy przyciagnac :evil:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bosze jak Wy ze mna wytrzymacie na Tych wakacjach??? łezia i femi? Jak sie uzaleznicie od mojego gotowanka to pozniej chyba garkuchnie bede musiał otworzyc;) ale z radascia podam Wam kilka razy sniadanko , jesli wogole wrocicie z nocnych wypadów a jak nie to obiad bedzie czekał;)

[ Dodano: 2005-04-04, 00:46 ]

Łezia - aha zapomnialem dodac oczywiscie zabieramy Femi:)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łezia,ciagam wodza i ciagam,ale wódz zalatany jest-on solidny student.I marudzi.Łezia-musimy się namówić i za wodza i na forum go.

A nandu o misi na wakacje nie myśli-buuuuuuuuuuuu.Tylko Łezia,femi i kajeczka.A misia gdzie?Nie ma miejsca dla misi :cry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam żadnych planów na wakacje, kurde!! Cenę oleju opałowego podnoszą i moje wakacje kominem wylecą.... :roll: :roll: :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz