Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
femi

film który polecasz

1197 postów w tym temacie

Na pewno Ted, jak ktoś nie oglądał to powinien. Mi osobiście bardzo się podobał. Na pulsie będzie dzisiaj leciał o 20, chętnie go sobie odświeżę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja polecam Frankie i Johnny - takie romansidło, które uwielbiam

Edytowane przez becia_wawa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam film, który jeszcze nie wszedł, ale jestem pewna, że będzie bardzo dobry - Zjawa. Leonardo DiCaprio ponoć zagrał po mistrzowsku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj byłam na Pitbull - Nowe porządki i mogę z ręką na sercu polecic ten film ! Mega !

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie ten Pitbull to dla mnie ciekawostka, bo to kolejna część prawda? Dla mnie ważnieszy film to będzie "Powstanie" od 4 marca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubicie filmy akcji :D To zapraszam was dzisiaj na Tv Puls o 20:00 film " 2012" Opowiada historie o globalnym kataklizmie, i walce tych, którzy za wszelką cenę chcą przeżyć.

Edytowane przez Acapulko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie na razie ciężka grypa, więc najbliższe dni to herbata, koc i pilot, bo myślałam o kinie, ale Tarzana animowanego w niedzielę nie ominę na puls2, to dla mnie taka sentymentalna podróż w przeszłość, zawsze lubiłam, a teraz sobie obejrzę wersję animowaną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Orientujecie sie czy moze w najblizszym czasie wychodza jakies warte uwagi horrory?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto zobaczyć World of Warcraft dla fanów fantasy i efektów specjalnych. Na pewno warto prześledzić filmy z roku 2005, 2006 - tam powstało wiele filmów, które jeszcze nie były przesłodzone efektami specjalnymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 5.04.2017 o 08:20, zdrapaka napisał:

Warto zobaczyć World of Warcraft dla fanów fantasy i efektów specjalnych. Na pewno warto prześledzić filmy z roku 2005, 2006 - tam powstało wiele filmów, które jeszcze nie były przesłodzone efektami specjalnymi.

Jestem fanem fantasy, gram w WoWa ale film był dla mnie beznadziejny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, hicior napisał:

Jestem fanem fantasy, gram w WoWa ale film był dla mnie beznadziejny

Ja uważam, że to początek tasiemca - tak jak w przypadku Władcy Pierścieni. Książki też nie są powalające. Podobają mi się efekty specjalne i puki co orkowie, którzy świetnie oddają swój charakter i osobowość. Trzeba przyznać, że rasa ludzi jest trochę zbyt wzięta z edytora bohatera z gry - jakiś piękniś co rzuca czarami. Ale myślę, że dojdzie do poprawy obsady filmowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdrapaka nie przesadzasz aby ciut

Edytowane przez lisiczka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam "Świętych z Bostonu" :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lot nad kukułczym gniazdem (1975) -One Flew Over the Cuckoo's Nest. To po prosu trzeba obejrzeć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"siedem" ; "zielona mila" ; "człowiek w ogniu" ; "johnny q"; "american gangster"; "philadelphia"

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kill bil vol.1 i kill bill vol.2; cube. requiem dla snu, american history x; siedem;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz