Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Admiral

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna reputacja

O Admiral

 • Ranga
  Nieśmiały

Profile Information

 • Płeć
  Array

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wątpię, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadzwonić i się spytać.
 2. Zachowujesz się trochę jak laska, sorki . Tak bardzo się przywiązujesz do ludzi poznanych w szkole? Wyczerpałeś się dla niego, wszystko to co mogłeś mu dać dałeś. A teraz ciebie traktuje jak zwykłego "ziomka" .
 3. Czyli mam rozumieć, że w waszej relacji było pełno sarkazmu i ironii?
 4. Jedynie zostaje opcja indywidualnych zajęć, lub prywatna szkoła. W przeciwnym wypadku nikt z nas im nie pomoże. Takie dziecko nie zostanie przyjęte do żadnej publicznej szkoły, gdyż nauczyciele i sztab nie jest odpowiednio wykwalifikowany pod kontem opieki nad osobami niepełnosprawnymi.
 5. W tym pierwszy, jak i w tym drugim filmie, argumenty są nie do obalenia <żarcik>
 6. Poniekąd was rozumiem, ale wiesz jak jest u nas w kraju. Często bagatelizuje się temat ludzi niepełnosprawnych. Polecam skonsultować się z jakąś placówką, całkiem możliwe że znajdą jakąś alternatywę lub w jakimś stopniu wam pomogą.
 7. Admiral

  Leki z grupy SSRI

  Stanowczo stopniowo, dobrze by było skontaktować się ze specjalistom.
 8. W dzisiejszych czasach rodzice kompletnie stracili kontrole nad swoimi pociechami. Pokolenie ludzi XXI jest skończone, tańczą tak jak im się zagra.
 9. @lukhil Niezwłocznie udaj się do psychologa.
 10. A szukaliście juz jakiś placówek terapeutycznych?
 11. Nie wiem, nie znam ich wszystkich. Musisz próbować .
 12. W/na publicznej szkole/uczelni najprawdopodobniej nie, aczkolwiek istnieją szkoły które pomagają takim ludziom się kształcić .
 13. Nie wiem co mogę Ci poradzić, ja powiedziałem tylko tak jak jest. Ewentualnie zainteresuj się kobietami z "lepszych" rodzin, która robią karierę bez większej ingerencji znajomości jej rodziców .
 14. Kobiety potrzebują silnego mężczyzny (i nie koniecznie chodzi mi tu o siłę fizyczną), musisz być stanowczy i mieć zasady. Te kobiety nie były tobą zainteresowane, gdyż wszystkie korzyści jakie mogłeś im dać, dałeś im bez związku To mit, że kobiety lubią inteligentnych mężczyzn. Prawda jest taka, że wolą dupków którzy w dodatku są przygłupi . Dlaczego? Łatwiej jest później takiego ancymona wrolować w dziecko, czy jakieś inne dziwne intrygi. Zapamiętaj jedno, kobieca inteligencja różni się nieco od tej męskiej. Dla nas wydaje się coś proste i oczywiste, a dla nich jest to zupełnie jakaś magia. ------- Kobiecie musisz dawać siebie po troszku, bo jak dasz jej palec to ona weźmie całą rękę. Kwestie seksu... to ty masz być nagrodą dla niej, nie odwrotnie. W przeciwnym wypadku, w twoim małżeństwie będzie się działo to, co dzieje się w przeciętnym Polskim małżeństwie. Kobieta jest kobietom tylko wtedy, kiedy buzują w niej emocje. Powinieneś się nauczyć manipulować emocjami.
 15. Religie powstały po to, aby kontrolować ludzi (ludzki umysł). Szczególnie KK jest perfidny i obłudny. Nic nie dając ludowi, tylko go ogłupiając.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...