Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tancze_z_Cieniem

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna reputacja

O Tancze_z_Cieniem

 • Ranga
  Rozmowny

Profile Information

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Ostatnie wizyty

700 wyświetleń profilu
 1. Dla pewności pościągałem rozmaite kodeki; jak mówiłeś o karcie to wziąłem włączyłem panel NVIDIA i udało mi się tam ledwie ustawić że filmy będą czarno białe - bo tylko suwaki jasność i kontrast cokolwiek dają :/
 2. Ściągałem wszelkie możliwe programy, grzebałem w ustawieniach tychże programów i pobrałem jakieś aktualizacje kodeków dla Windows - oto, co z tym próbowałem robić. Ale myślisz, że to gdzieś między tymi kodekami leży problem? Nawet jeśli wynikało by to z niezaaktualizowania ich (a nie wynika) to chyba tak z dnia na dzień by nagle się nie popsuło?
 3. W każdym programie zajmującym się odtwarzaniem plików wideo napotykam ten sam problem; mianowicie obraz jest czarny, jakby przyciemniony. A w opcjach jest ustawione normalnie, tak jak i monitor. Tak więc bawienie się jasnością itd nic nie daje. Problem nie występuje tylko w Avidemux, ale nie będę w tym nic oglądał bowiem nie da się tam powiększyć ekranu. Kiedyś sobie z tym poradziłem klikając opcję "Zawsze na wierzchu" ale teraz to nie to! Co może być przyczyną??
 4. Ksiądz parafii raczej nie będzie wiedział. Nie wydaje mi się, by został wtajemniczony w takie informacje. Nic nie poradzimy - jeśli rodzice nie chcą powiedzieć, to nie powiedzą. Nie można nic z tym zrobić. Może po prostu uznali, że nie jesteś gotowa na to. Kto wie, za 10 lat może ci to wyjaśnią.
 5. Też chcę zadać pytanie ale po co nowy wątek? (Zresztą mam chyba jakieś słabe pozycjonowanie, bo nikt nigdy nie odpowiada na moje) 1. Jaki jest według WAS najlepszych komunikator? 2. Który komunikator według WAS oferuje najfajniejsze konwersacje grupowe (coś innego niż Facebook proszę - w sensie żeby dało się dołączyć do pisania samodzielnie)? 3. Czy korzystaliście kiedyś z Signal? Oferuje szyfrowanie - co ono daje tak szczerze? A co do GG to rzeczywiście ciężko tam z kimś pogadać - już prawie nikt z tego nie korzysta...
 6. Najlepsza darmowa strzelanka to Team Fortress 2 - ma ponad 10 lat i wciąż jedna z najpopularniejszych gier na Steam. O wiele lepsze od tego CS'a czy CoD'a. Komiksowa i jajcarska grafika dodaje uroku dezintegrowaniu przeciwników no i ten "Kozacki Kop" xddd Poza tym super jest też Quake 3 Arena, tyle że mało kto w to gra, a jeśli już to ludzie z dalekich, ciepłych i masz taki ping że ciężko pograć (przynajmniej mi)
 7. Od tego pokolenia człowiek już nie jest istotą społeczną. Nikt już z nikim nie rozmawia. Rozmawia się z telefonem.
 8. Myślę, że najlepiej w szpitalu poszukać tych informacji.
 9. Niekoniecznie rpg, co? Wiadomo, że nie. Jak chcesz opanować język angielski, czy też jakikolwiek inny język obcy to poza nauką materiału szkolnego należy też ćwiczyć go sobie podczas rozmowy. I zawsze celować wysoko. A i sorry - nie da się otworzyć twojego wideo.
 10. Jeśli myślicie ze sobą zamieszkać to któreś z was musi zrezygnować z kariery. Takie jest życie...
 11. Podczas trwania bólu twoje tętno jest podwyższone?
 12. Zero nagrali hymn dla naszych; Słyszeliście???
 13. Dobry wieczór, Jak już wspomniałem poszukuję jakiejś osoby wtajemniczonej w ten świat kina. Może być oczywiście w stopniu półprofesjonalnym, Interesuje mnie ktoś zaznajomiony ze stanowiskiem reżysera lub scenarzysty. Wszystko to w celu... Emm... Powiedzmy, wymiany zdań; wymiany spojrzeń; wymiany poglądów. Można odpisywać pod tym postem lub wysłać do mnie wiadomość. Jeśli ktoś chciałby jakieś inne dane kontaktowe, to wystarczy mnie poinformować. Czekam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...