Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Tancze_z_Cieniem

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna reputacja

O Tancze_z_Cieniem

 • Ranga
  Rozmowny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódzkie, Bełchatów

Ostatnie wizyty

289 wyświetleń profilu
 1. Dobry wieczór, Jak już wspomniałem poszukuję jakiejś osoby wtajemniczonej w ten świat kina. Może być oczywiście w stopniu półprofesjonalnym, Interesuje mnie ktoś zaznajomiony ze stanowiskiem reżysera lub scenarzysty. Wszystko to w celu... Emm... Powiedzmy, wymiany zdań; wymiany spojrzeń; wymiany poglądów. Można odpisywać pod tym postem lub wysłać do mnie wiadomość. Jeśli ktoś chciałby jakieś inne dane kontaktowe, to wystarczy mnie poinformować. Czekam.
 2. Film osobowość zależna

  Napiszę wiadomość prywatną do użytkownika jablonski7 celem wyjaśnienia mu, na czym polega owe zaburzenie.
 3. Siema, Rób jak uważasz, bo to w końcu był twój związek; i także twój ukryty powód. Ale według mnie to jeśli jej wytłumaczysz wszystkie swoje wątpliwości co do tego poprzedniego związku i rozwiniesz bardziej powody zerwania opowiadając także o tamtej dziewczynie. w której się zauroczyłeś. to nie uszczęśliwisz jej. Uważam, że bardziej ją to dotknie, kiedy się dowie, że w twoim sercu jest inna, skoro na przykład tak planowała waszą przyszłość. Nie pocieszysz jej na siłę... Już nie teraz.
 4. polecane książki

  2) To może będzie buszujący w zbożu?
 5. Ponoć mój mózg tego potrzebuje. Liczę na ciekawe pomysły...
 6. Co mi jest? Czy powinienem przestać?

  Może zmień pracę na ciekawszą...?
 7. Potrzebuje pomocy

  Dobrze się dowiedzieć
 8. Potrzebuje pomocy

  Masz na bloxie, nie? A co on takiego ciekawego oferuje, jeśli mogę zapytać?
 9. Potrzebuje pomocy

  Ktoś ten twój blog w ogóle czyta?
 10. On się zakochał a ja nie wiem co czuję..

  Hej, jeżeli nie czujesz potrzeby utworzenia z kimkolwiek związku, to oczywiście takie coś nie będzie mieć sensu. Takie jest moje zdanie, bo nic dobrego na pewno z tego nie przyjdzie.
 11. Zespół Muse

  No raczej nie. Jakiś mainstreamowy szajs.
 12. niepotrzebny

  Wiesz co wyczuwam w tobie takiego trochę desperata.
 13. Obsesja seksualna

  Takie rzeczy to są normalne sprawy ludzkie. Nie możesz w sobie tego próbować zahamować! Jesteś jeszcze młoda, a już masz, jak to określiłaś, obsesję. Lepiej nie myśleć o powikłaniach, jakie mogą wystąpić w późniejszych latach...
 14. niepotrzebny

  Wiesz, twoje odczucia co do tego mogą płynąć w połowie z twojego postrzegania samego siebie. Dlaczego chcesz, żeby cię ktoś w pełni chciał? Nic na siłę, to nie prowadzi do niczego. A ty samego siebie chcesz?
 15. POTRZEBUJE POMOCY RATUJCIE!ZDRADZONA

  Cześć, Moim zdaniem, to powinnaś spróbować się odkleić od niego. Serce nie sługa; wiadomo. Wspomnienia pozostaną. Na zawsze. Teraz jednak należałoby podporządkować się temu, co podpowiada ci rozsądek. Nie można przecież żyć z facetem, który idzie na dwa fronty. Wpierw on musi sobie uświadomić, iż nie może podzielić serca na dwoje. Powiedziałaś, że podejrzewasz, iż wybierze ją. No to w sumie jej życie i jej sprawa, co ona uczyni. W każdym bądź razie jeśliby nawet zdecydował się na ciebie, to nie wiem, czy na twoim miejscu nawet wówczas nie należało zastanowić się, czy chcesz być z kimś takim, co w przyszłości może znów tak postępować. Nawet jeśli by się tak nie działo, to cały czas możesz ty mieć myśli, iż on może wrócić do dawnego stylu życia. Nawet jeśli zrozumie swoje błędy, to zapewne wróci do tamtej kobiety, gdyż była jego pierwszą. To znaczy wiele. On nie nadaje się na twojego chłopaka. Zawsze będziesz ta druga.