Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Rysiek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

Reputacja

2 Neutralna reputacja

O Rysiek

 • Ranga
  Nieśmiały

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ja już mam pomysł i powoli zabieram się za realizację. Bardzo długo szukałem dobrego wzoru, dużo o tym myślałem ale efekt będzie super:) Nie może być to coś nieprzemyślanego trzeba trochę czasu posiedzieć z tym zamiarem i sprawdzić czy faktycznie tego chcemy. Bo potem usuwanie tatuażu jest jeszcze gorsze niż samo robienie:P
 2. Słyszałem, że takie oczyszczanie organizmu faktycznie dobrze przygotowuje organizm do diety. Trzeba jeść dużo błonnika i uzupełniać płyny. Ja się zdecyduje na taką dietę po zimie bo to będzie dobry moment by pozbyć się wszystkiego co w nas zalega.
 3. Nie ma reguły, niby słyszałem, że faceci ale w takim razie jak wytłumaczyć wszystkie dania jakie spaliłem?:P Grunt to chcieć się nauczyć, teraz idzie mi o wiele lepiej. No a umiejętność potrzebna bo dziewczyna nie zawsze ma czas ugotować. Poza tym kobiety to bardzo lubią:)
 4. Uważam, że stworzenie dobrego związku obecnie jest bardzo trudne. Ludzie chodzą na łatwiznę i nie chce im się starać. Jak robi się ciężej wolą odpuścić a nie naprawiać. Poza tym zauważyłem, że jesteśmy uzależnieni od ciągłego dostawania bodźców inaczej się nudzimy. Czasem w ten sposób łatwo pomylić wypalenie związku z czymś co jest po prostu naturalnym procesem zmiany. Ogólnie uważam, że to kwestia znalezienia osoby, której zwyczaje nie będą nas denerwować. Poza tym najważniejsze jest zaufanie. Z tym to już totalnie trzeba uważać bo jak raz się coś głupiego zrobi to jest bardzo ciężko je odzyskać. Ja do dzisiaj próbuje naprawić błąd, który zrobiłem. Polecam poczytać chociaż wiadomo,że to tylko kropla w morzu: http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/jak-odzyskac-czyjes-zaufanie , chociaż uważam, że pomaga uświadomić sobie pewne rzeczy. Trzeba próbować jeśli ktoś jest dla was ważny. Przynajmniej macie pewność, że daliście z siebie wszystko.
 5. Bólu głowy lepiej nie lekceważyć. Tak naprawdę bez specjalistycznych badań ciężko jest znaleźć prawdziwą przyczynę. Lepiej jest zapytać o to specjalistę, żeby nie pogorszyć sprawy, zwłaszcza jeżeli bóle notorycznie się powtarzają.
 6. Najgorzej jest, jak dochodzisz do takich wniosków przeglądając profil twojego przyjaciela, z którym kiedyś byliście nierozłączni. Ja też tak mam. Z kumplem znaliśmy się od szkoły podstawowej, mieszkaliśmy w tej samej miejscowości kilka domów od siebie, a potem w okresie studiów znajomość się urwał i to nie przez to, że zmieniliśmy miejsce zamieszkania, bo studiowaliśmy w tym samym mieście. Wiedzieliśmy o sobie wszystko. Mieliśmy wspólne tajemnice. Dzisiaj zachowujemy się jakbyśmy nigdy wcześniej się nie znali. Jest to przykre.
 7. Wydaje mi się, ze problem może właśnie tkwić w tym, ze nie jest to osoba"zabiegana". Często bywa tak, że im mamy mniej na głowie, tym trudniej jest nam się zorganizować. Po prostu nasze życie tego nie wymaga. Jeśli mamy dużo obowiązków i brakuje nam na nie czasu, to układamy harmonogram tak, aby nie pominąć żadnego elementu dnia. Może właśnie trzeba takiej osobie trochę bardziej wypełnić wolny czas zajęciami.
 8. Reaktywuję wątek, ponieważ ostatnio trafiłem przypadkiem na taki artykuł http://www.kobiety.pl/lifestyle/czy-warto-pomagac-innym idealnie pasujący do poruszonej tutaj tematyki. Akurat tekst na topie, ponieważ idą święta, czyli okres pomagania i bycia miłym dla innych. Warto się zastanowić nad sensem pomagania. Inaczej sprawa wygląda gdy chcemy pomóc, a inaczej gdy potrzebujemy pomocy. Często w tej drugiej sytuacji boimy się bardzie tego, że ktoś chce nam pomóc z litości odrzucając tym samym pomocną dłoń.
 9. Ćwiczenia i odpowiednia dieta, można też pomyśleć nad suplementami przyspieszającymi spalanie tłuszczu. Innego rozwiązania nie widzę. Jeśli chcesz to zrobić zdrowo i z trwałymi efektami licz się z tym, że to może trochę potrwać, zależy jaki organizm masz. Grunt, żeby się nie głodzić, można jeść mniejsze porcje i częściej.
 10. Zależy jak dobrze ją znasz;) Na parapetówkę można kupić zegar, jakąś roślinę doniczkową, ramę na zdjęcie/zdjęcia, jakieś rzeczy do kuchni chociażby zestaw kubków.Opcji jest bardzo dużo. Wystarczy przejść się do Ikei lub innego sklepu z wyposażeniem domu i pomysły same się pchają;)
 11. Ja przyznaję się bez bicia, że czasem się przydarzy zjeść coś z McDonaldzie, zazwyczaj wtedy gdy bardzo się spieszę a nie ma nic innego w okolicy. No ale przez to, że nie zdarza mi się to już tak często jak wcześniej to mam wrażenie, że bardziej czuję sztuczność tego jedzenia i nie potrafię go dużo zjeść. To chyba jest już dorosłość,jak świadomie wolisz zjeść coś zdrowego i przygotowanego w domu niż śmieciowe jedzenie:)
 12. Wejście związek to wzięcie odpowiedzialności za siebie i drugą osobę. Wiadomo, że to wymaga ogromu pracy nad sobą i nad tym by wszystko nie runęło. Myślę, że każdemu potrzeba trochę samotności by docenił drugą osobę i jej obecność. Przynajmniej można poukładać wszystkie sprawy, lepiej poznać siebie i może uświadomić sobie czego właściwie szukamy. Jeśli ktoś nie czuje się gotowy to nie powinien wychodzić w związek tylko dlatego by ktoś obok był bo robi się krzywdę sobie i komuś. Ja póki co jestem sam z własnego wyboru i staram się nie mącić innym w głowie, jak przyjdzie ten właściwy moment to będę szukał miłości, póki co jednak kieruje się tym co tu napisali: http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/8-szczegolnych-zalet-plynacych-z-samotnosci Samotność nie musi być największym nieszczęściem i wyrokiem, tylko trzeba do tego właściwie podejść.