Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

super_Jurek

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna reputacja

O super_Jurek

 • Ranga
  Nieśmiały

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jeśli ktoś ma mieszkanie, z którego nie planuje w chwili obecnej korzystać to uważam, że najlepszym sposobem jest wynajem. Właśnie w większych miastach jest duży zbyt, a pieniądze z wynajem powinny spokojnie wystarczyć na pokrycie kredytu (wszystko oczywiście zależy od raty kredytu). Jeśli jednak potrzebujesz większej gotówki, to bez sensu się zadłużać, jeśli masz kapitał. Resztę gotówki, która ewentualnie zostanie, można zainwestować w inny sposób.
 2. Sytuacja jest ciężka, ale rzeczywiście wygląda to tak, jakby facet się Tobą bawił... Jak sytuacja jest bardziej zaawansowana, zawsze możesz spróbować dać sygnały o swoim uczuciu i obserwować reakcję (kilka porad tutaj http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/7-sposobow-na-wyznanie-facetowi-milosci). Zobaczysz czy też jest zainteresowany i czy będzie z tego uczucie i miłość
 3. Ja mam prysznic i prysznic zdecydowanie wolę. Jest o wiele szybszy i zużywa się mniej wody Jednak ciekawym rozwiązaniem jest właśnie duża wanna z deszczownicą i szybą, żeby woda nie lała się po łazience. Tak czy siak, raczej bym z wanny nie korzystał zbyt wiele.
 4. Najprostsze, na słodko z dżemem malinowym. Albo wytrawne z farszem: szpinak, feta kurczak i suszone pomidory. Pyszna sprawa! Wtedy trzeba je składać raczej na 4 części, nie zwijać, bo farsz wyleci bokiem.