Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kamillo

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna reputacja

O Kamillo

 • Ranga
  Rozmowny

Profile Information

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Jabym popędzał go w kiedynku kuwety. Z pewnością po pewnym czasie załapie o co chodzi i sam nauczy się z niej korzystać.
 2. A znacie jakiś dobry i w miarę prosty sposób na jego przyrządzenie?
 3. Kamillo

  Zespół Muse

  Od Muse najbardziej lubię kawałki Uno, Undisclosed Desires i Supermassive Black Hole.
 4. Kamillo

  film który polecasz

  Tarantino rzeczywiście produkuje świetne filmy, a do moich ulubionych produkcji należy Pulp Fiction oraz Kill Bill .
 5. To że nasz naród dużo pije jest już znane na całym świecie. Bardziej interesują mnie tematy który kraj wydaje najwięcej pieniędzy na produkcje alkoholu który dostepny jest tylko dla najbogatszych ludzi na tym świecie. Z tego co udało mi się kiedyś przeczytać najdroższa wódka świata pochodzi z Rosji, a wino bodajże z Włoch lub Meksyku. Dla mnie wydawanie tak ogromnych kwot na trunki to dosłowne "przepijanie pieniędzy".
 6. Definicji hipsterów jest już tak wiele, że powoli zaczynam się gubić. Za niedługo okażę się, że większość z nas należy do tej subkultury .
 7. Wtakim razie nie miałbym imiona, ponieważ generator ten nie chce nic wyświetlać .
 8. Kamillo

  Kawior

  A ja nigdy nie jadłem, bo nie umiem go przyrządzać i nie znam osoby w moim otoczeniu, która posiadałaby taką wiedzę.
 9. Miałem znajomego na studiach, gdzie zajmował się osobami upośledzonymi. Nie będę ukrywał, że po jakimś czasie miał już serdecznie dość ciągłego opiekowania się nimi, więc jak widać do takiego zawodu trzeba posiadać niesamowicie dużo cierpliwości i wyrozumiałości.
 10. Kamillo

  wolny czas

  Nie powiem, że jest to dość dziwny sposób spędzania wolnego czasu, lecz każdy interesuje się czymś innym i myślę, że lepszy taki pomysł niż nic .
 11. Jeżeli już miałbym zapisać się na jakiś kurs, byłby to zdecydowanie kurs z fizjoterapii ponieważ wiem jak dużo osób posiada problemy zdrowotne związane z własnym orgaznizmem i myślę, że fajnie byłoby poznać parę technik by na starość wspomóc siebie oraz bliskich w podobnych problemach. Niestety jednak nie aplikowałem na żadną szkołę medyczną, więc nie wiem czy byłbym w stanie dostać się na takie zajęcia.
 12. Kamillo

  Testy iq

  Mam mieszane uczucia co do testów iq. Być może oddają one jakiś stopień naszej wiedzy, lecz osobiście znałem osoby, które chwiliły się jego wysokim wynikiem, a były głupie jak osioł....
 13. Kamillo

  film który polecasz

  Pierwszego filmu nie widziałem, lecz jeżeli chodzi o Zieloną Milę, potwierdzam, że zarówno książka jak i produkcja filmowa są świetne.
 14. Jednak na nasz stan umysłu w pewnym sensie nakłada się stan posiadania, więc prawie na jedno wychodzi.
 15. Kamillo

  Idealiści

  Obawiam się, że będąc idelistką w naszym kraju nie zajedziesz daleko. Ciągle będą zdarzać się jakieś niespodziewane sytuacje lub wydarzenia, które utrudnią bądź nawet uniemożliwią dalsze dążenie do celu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...