Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

jasny

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  212
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralna reputacja

O jasny

 • Ranga
  Gaduła

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  polska

Ostatnie wizyty

593 wyświetleń profilu
 1. Witam. Jeśli ten człowiek zacznie stwarzać zagrożenie, to uciekaj od niego jak najszybciej, a w razie konieczności zawiadom policję. Może on po prostu ma taki charakter, a twoje obawy są lekko przesadzone (mam na myśli kupno gazu pieprzowego). Zachowanie twojego partnera nie jest niczym szczególnym ponieważ osobiście się stykam się z ludźmi będącymi w związkach, którzy traktują się podobnie jak twój partner ciebie. Najczęściej są to osoby pewne siebie i uważane za tzw. prawdziwych mężczyzn i co dziwne wiele kobiet akceptuje takich facetów poniewierając jednocześnie tymi spokojnym kulturalnym itp. uważając ich za ofermy. Podobno większość z was kobiet woli niegrzecznych chłopców więc przeciętny facet który chce zaimponować kobiecie rezygnuje z bycia dobrym. Przypatrz się innym związkom, zwłaszcza tam gdzie niema sielanka ale ludzie jakoś żyją że sobą. Chodzi mi o złe traktowanie się. Wiele z takich związków jakoś się trzyma tylko że większość stanowią małżeństwa z poprzedniej epoki. Potem zastanów się czy jesteś w stanie tak tak żyć. Ja osobiście jestem przeciwnikiem takiego traktowania się i wolałbym chyba zakończyć taki związek albo zmienić drugą osobę ale to twoje życie.
 2. jasny

  Podejrzliwosc

  Szczerze mówiąc niewiem. Możliwe, że tak ale musiałbyś z tym zwrócić się do jakiegoś fachowca. Może jakieś terapie. Ludzka psychika z natury nie jest łatwa do okiełznania. Dużo może zależeć od twojego poziomu inteligencji i zaangażowania. Rękami i nogami idzie szybciej ruszyć. Z psychiką jest inaczej.
 3. jasny

  Podejrzliwosc

  Na początku tak będzie lecz z biegiem czasu gdy nauczysz się radzić sobie w różnych sytuacjach twoje postępowanie ulegnie zmianie. Tylko musisz cały czas nad sobą pracować.
 4. jasny

  Podejrzliwosc

  Spróbuj wszystko sobie planować. Np.: wyobraź sobie jak twoja przyjaciółka wyjmuje telefon, a ty zamiast się czepiać to pasujesz całkowicie lub częściowo albo ... . Możliwości jest wiele. Kombinuj. Wszystko nie musi się od razu udać. Proponuję metodę małych kroczków.
 5. jasny

  Podejrzliwosc

  Jeśli uważasz że przesadzasz, spróbuj zmienić swoje postępowanie względem przyjaciółki.
 6. jasny

  Podejrzliwosc

  Cześć. Wcale ci się nie dziwię, że jesteś podejrzliwy ponieważ dzisiaj znaleźć prawdziwego przyjaciela nie jest proste. Ludzie stali się za bardzo egoistyczni, wyluzowani, głupi albo dziecinni. Niewiesz co z tym zrobić? Przede wszystkim nie stań się nagle zbyt ufny. Bądź mądry. Rób nie to, co ty chcesz tylko, to co słuszne. Nie skreślaj od razu ludzi. Daj im szansę, a nawet wiele szans by móc ich dokładniej przetestować. Nie bój się dojrzałości, odpowiedzialności. Zamiast wrogów szukaj przyjaciół. Nie osądzaj do póki nie masz 100% pewności. Medal ma zawsze dwie strony. Zwracaj uwagę na to, czym się ktoś kieruje w życiu i jak traktuje innych ludzi.
 7. jasny

  Problem z kontrolą czasu

  Witam. Problem z kontrolą czasu jest dzisiaj czymś powszechnym. Za mało szczegółów w poście aby móc stwierdzić jakieś zaburzenia. Problemy z wyszykowaniem się ma dzisiaj dużo kobiet oraz mężczyzn. Uważam, że jest to wina dzisiejszego podejścia do życia. Coraz więcej ludzi chce żyć na luzie. Powszechne hasło dzisiaj: "Wyluzuj".
 8. jasny

  Problem z "przyjacielem"

  Piszesz o swoich odczuciach, o problemie widzianym twoimi oczyma. A jak to wygląda od jego strony? Czy on również dostrzega problem podobnie jak ty?
 9. Spróbujcie spotykać się jako przyjaciele albo kumple. Bez zobowiązań, bez stresu. Po jakimś czasie albo zakochasz się w nim albo nie. Nie jesteś beznadziejna. Jesteś po prostu młoda i niedoświadczona. Nierób niczego na siłę. Miłość przychodzi sama.
 10. jasny

  Rozdarcie sercowe w pracy

  Zmiana pracy może być dobrym rozwiązaniem.
 11. jasny

  nie radzę sobie z tym życiem

  http://prawokanoniczne.org/malzenstwo-z-kuzynem-924/
 12. jasny

  czy to normalne?

  Nie powinien w zasadzie tego wymagać ale wiążąc się z kimś, miej na uwadze to, że wiążesz się tak jakby z całą jego rodziną, a przynajmniej z osobami z którymi twój partner będzie chciał utrzymywać kontakt ponieważ rzeczą normalną jest przyprowadzanie swojej połówki na jakieś spotkania rodzinne itp.
 13. Witam. Niektórzy mają wiele zainteresowań, inni mają ich mało albo jedno konkretne tak jak prawdopodobnie w twoim przypadku. Nie jesteś jedyny. Jest więcej osób mających podobne problemy do twoich. Jeżeli nic oprócz samochodów nie potrafi cię zainteresować, to siłą tego nie zmienisz. Taki już jesteś. W relacjach damsko – męskich najlepiej być sobą, a nie udawać kogoś kim się nie jest. Kobiety co prawda zwracają uwagę na ciekawych mężczyzn ale oprócz fajnego faceta liczy się też, jaki dany facet potrafi być dla kobiety. Zauważ, że jest dużo cwaniaczków szpanujących przed kobietami ale gdy przychodzą problemy i trzeba się zachować jak na faceta przystało, wielu w tym momencie ucieka. Zamiast się zmieniać, spróbuj rozwijać twoje aktualne zainteresowania oraz poszukaj ludzi podobnych do ciebie, przy których czuł byś się wartościowszym człowiekiem.
 14. jasny

  Czytanie Pisma Świętego zmienia człowieka.

  W pewien szabat przechodził wśród zbóż, a uczniowie zrywali kłosy i, wykruszając je rękami, jedli.1 Na to niektórzy z faryzeuszów mówili: Czemu czynicie to, czego nie wolno czynić w szabat?2 Wtedy Jezus rzekł im w odpowiedzi: Nawet tegoście nie czytali, co uczynił Dawid, gdy był głodny on i jego ludzie?3 Jak wszedł do domu Bożego i wziąwszy chleby pokładne, sam jadł i dał swoim ludziom? Chociaż samym tylko kapłanom wolno je spożywać.4 I dodał: Syn Człowieczy jest panem szabatu.5 (Łk 6,1-5)
×