Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

jasny

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  214
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralna reputacja

O jasny

 • Ranga
  Gaduła

Profile Information

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Ostatnie wizyty

706 wyświetleń profilu
 1. Jeżeli chłopak podoba się dziewczynie, to ona okazuje mu w jakiś sposób swoje zainteresowanie. Mówi się że wysyła znaki. Jeśli masz jakąś zaufaną koleżankę, to namów ją aby nawiązała kontakt z ową dziewczyną i podpytała ją co sądzi o tobie w jakiś dyskretny sposób. Oczywiście należy to zrobić z głową.
 2. Brak chłopaka w tym wieku to nic wielkiego. Może spróbój rozejrzeć się za chłopakami w innych kręgach. Może poszukaj ludzi z podobnymi problemami do twoich. Być może wtedy będzie ci łatwiej.
 3. Witam. Jeśli ten człowiek zacznie stwarzać zagrożenie, to uciekaj od niego jak najszybciej, a w razie konieczności zawiadom policję. Może on po prostu ma taki charakter, a twoje obawy są lekko przesadzone (mam na myśli kupno gazu pieprzowego). Zachowanie twojego partnera nie jest niczym szczególnym ponieważ osobiście się stykam się z ludźmi będącymi w związkach, którzy traktują się podobnie jak twój partner ciebie. Najczęściej są to osoby pewne siebie i uważane za tzw. prawdziwych mężczyzn i co dziwne wiele kobiet akceptuje takich facetów poniewierając jednocześnie tymi spokojnym kulturalnym itp. uważając ich za ofermy. Podobno większość z was kobiet woli niegrzecznych chłopców więc przeciętny facet który chce zaimponować kobiecie rezygnuje z bycia dobrym. Przypatrz się innym związkom, zwłaszcza tam gdzie niema sielanka ale ludzie jakoś żyją że sobą. Chodzi mi o złe traktowanie się. Wiele z takich związków jakoś się trzyma tylko że większość stanowią małżeństwa z poprzedniej epoki. Potem zastanów się czy jesteś w stanie tak tak żyć. Ja osobiście jestem przeciwnikiem takiego traktowania się i wolałbym chyba zakończyć taki związek albo zmienić drugą osobę ale to twoje życie.
 4. Szczerze mówiąc niewiem. Możliwe, że tak ale musiałbyś z tym zwrócić się do jakiegoś fachowca. Może jakieś terapie. Ludzka psychika z natury nie jest łatwa do okiełznania. Dużo może zależeć od twojego poziomu inteligencji i zaangażowania. Rękami i nogami idzie szybciej ruszyć. Z psychiką jest inaczej.
 5. Na początku tak będzie lecz z biegiem czasu gdy nauczysz się radzić sobie w różnych sytuacjach twoje postępowanie ulegnie zmianie. Tylko musisz cały czas nad sobą pracować.
 6. Spróbuj wszystko sobie planować. Np.: wyobraź sobie jak twoja przyjaciółka wyjmuje telefon, a ty zamiast się czepiać to pasujesz całkowicie lub częściowo albo ... . Możliwości jest wiele. Kombinuj. Wszystko nie musi się od razu udać. Proponuję metodę małych kroczków.
 7. Jeśli uważasz że przesadzasz, spróbuj zmienić swoje postępowanie względem przyjaciółki.
 8. Cześć. Wcale ci się nie dziwię, że jesteś podejrzliwy ponieważ dzisiaj znaleźć prawdziwego przyjaciela nie jest proste. Ludzie stali się za bardzo egoistyczni, wyluzowani, głupi albo dziecinni. Niewiesz co z tym zrobić? Przede wszystkim nie stań się nagle zbyt ufny. Bądź mądry. Rób nie to, co ty chcesz tylko, to co słuszne. Nie skreślaj od razu ludzi. Daj im szansę, a nawet wiele szans by móc ich dokładniej przetestować. Nie bój się dojrzałości, odpowiedzialności. Zamiast wrogów szukaj przyjaciół. Nie osądzaj do póki nie masz 100% pewności. Medal ma zawsze dwie strony. Zwracaj uwagę na to, czym się ktoś kieruje w życiu i jak traktuje innych ludzi.
 9. Witam. Problem z kontrolą czasu jest dzisiaj czymś powszechnym. Za mało szczegółów w poście aby móc stwierdzić jakieś zaburzenia. Problemy z wyszykowaniem się ma dzisiaj dużo kobiet oraz mężczyzn. Uważam, że jest to wina dzisiejszego podejścia do życia. Coraz więcej ludzi chce żyć na luzie. Powszechne hasło dzisiaj: "Wyluzuj".
 10. Piszesz o swoich odczuciach, o problemie widzianym twoimi oczyma. A jak to wygląda od jego strony? Czy on również dostrzega problem podobnie jak ty?
 11. Spróbujcie spotykać się jako przyjaciele albo kumple. Bez zobowiązań, bez stresu. Po jakimś czasie albo zakochasz się w nim albo nie. Nie jesteś beznadziejna. Jesteś po prostu młoda i niedoświadczona. Nierób niczego na siłę. Miłość przychodzi sama.
 12. Zmiana pracy może być dobrym rozwiązaniem.
 13. http://prawokanoniczne.org/malzenstwo-z-kuzynem-924/
 14. Nie powinien w zasadzie tego wymagać ale wiążąc się z kimś, miej na uwadze to, że wiążesz się tak jakby z całą jego rodziną, a przynajmniej z osobami z którymi twój partner będzie chciał utrzymywać kontakt ponieważ rzeczą normalną jest przyprowadzanie swojej połówki na jakieś spotkania rodzinne itp.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...