Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kugo

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  762
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna reputacja

6 obserwujących

O Kugo

 • Ranga
  Gaduła

Metody kontaktu

 • Strona www
  Array

Profile Information

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Hobby
  Array
 1. A ku ku ^ ^ Kamil, z tego co widzę, zniknąłeś mniej więcej wtedy co i ja. Wiadomo, jedne pierdoły przysłaniają inne...
 2. Dobrze, w zasadzie, to lepiej się chyba nie da Jeszcze żeby miało się z kim dzielić obowiązki domowe, to już byłby całkiem git
 3. Dzisiaj kupiłem książeczkę Roberta Cichowlasa i Piotra Pocztarka "Twarzą w twarz z pisarzem" zawierającą wywiady z Grahamem Mastertonem, niepublikowane dotąd wiersze i alternatywne zakończenia jego opowiadań/książek. Poprostu świetna lektura na dzisiejszy wieczór, a kosztowała tylko dyszkę! To się nazywa świetny zakup
 4. The Monk, dzięki wielkie, mam nadzieję, ze nie zejdę z obranej drogi Liv, niestety nie, nie wyjechałem do Niemiec, ale i tu w Polsce daje się naprawdę spełnić Na pewno pomogło mi wyrwanie się z rodzinnego wygwizdowa, ale chyba bardziej ludzie, którzy motywują mnie do pracy. Przez ostatni czas miałem dosyć spory "zastój umysłowy", ale odkąd zaczęły się wakacje, tak jak pisałem, wszystko wydaje się być lepsze. Mam nadzieję, że to się nie zmieni wraz z nadejściem nowego roku akademickiego. W każdym bądź razie, zrobię wszystko, żeby tak się nie stało.
 5. Liv, wybacz, że dopiero teraz, ale dosyć rzadko tutaj zaglądam. Powiem Ci, że przeżywam renesans w moim życiu. Przestaję wegetować, i wracam do swojej pracy w drodze do samodoskonalenia, którą tak uwielbiam. Ostatnio udaje mi się wkręcić na różne ciekawe wydarzenia kulturalne, które wydają się odciskać coraz większe piętno na moim sposobie myślenia. Po prostu biorę dupę w troki i zabieram się do pracy A co u Ciebie?
 6. Kugo

  Witam

  Do tego praca i zestaw full wypas
 7. Zadziwia mnie, skąd w Panu tyle nienawiści w stosunku do mnie. Niech Pan przeczyta jeszcze raz mój wpis. Absolutnie nie podaję się za 90-letniego żołnierza SS! Chciałem jedynie pokazać, że ludzie potrafią czerpać szczęście ze swojej przeszłości, bez względu na to, czy byli "dobrzy" czy "źli". Jeśli np. Pan Nergal pali biblie to nie może być z tego powodu szczęśliwy? Może. Bez względu na to, czy ten czyn jest moralny, czy też nie. Co do nienawiści do osób wierzących - ja ich nie nienawidzę. Cytując Jimiego Jeffriesa: "Nie nienawidzi się ludzi wierzących, tak jak się nie nienawidzi chorych umysłowo". Także, ja absolutnie nie pałam nienawiścią ani do księży, ani do katolików, ani tym bardziej do Szanownego Pana. Niestety nie prowadziłem jeszcze żadnej debaty z nikim "rozpoznawalnym" dla Pana. Chodź nie ukrywam, że chciałbym coś takiego zorganizować na moim uniwersytecie, ale niestety, jeżeli nawet do niej dojdzie, i tak nie będę mógł w niej wystąpić, ponieważ nie jest to "mój rewir". Ja mogę co najwyżej oficjalnie dyskutować o matematyce, bo takie wykształcenie posiadam. Co do "dolarów", przepraszam, ale nie jestem zbytnio zorientowany, ponieważ przez ostatni rok nie miałem czasu zaglądać na forum, a jest to jakaś nowość od moich wizyt, także nie będę się wypowiadał. I na sam koniec: bardzo Pana proszę, żeby Pan mnie jednak nie obrażał, tak jak i ja Pana nie obrażam. Piszemy tutaj o wpływie religii na psychikę, a nie na temat nienawiści ateistów do katolików.
 8. Kugo

  Witam

  Owszem, ale tak jak mówiłem - nie na długo. Czekam na wezwanie, do wyjazdu do Niemiec, po powrocie czeka mnie kampania wrześniowa... No jest w cholerę do zrobienia, a czasu mało. I mam wrażenie, że z każdym dniem, doba jest o parę minut krótsza.
 9. Wydawało mi się to próbą rozpoczenia przygody z pisarstwem. Dałem więc jeden z wpisów do analizy znajomej, która jak mało kto się zna na analizie literatury... Nie podałem skąd pochodzi dany tekst, ani żadnych informacji na jego temat i taką opinię otrzymałem: "Tekst napisała dziewczyna, która zapewne sama nie bardzo rozumie co pisze, a już mnie tym bardziej ciężko to zrozumieć. Nie wiem zbytnio jak się wypowiedzieć, bo gubię trop. Nie mogę zbytnio znaleźć motywu przewodniego (o ile taki w ogóle jest), ale wygląda to na zapiski dziewczyny która ewidentnie ma problemy z zaakceptowaniem siebie lub tego co się wokół niej dzieje." Tak wygląda zawartość tego, co zapisała Pani córka. Jednak czy jest to warte wizyty u psychologa? Nie wydaje mi się. Zwykłe nastoletnie problemy... PS: Dlatego swoje zapiski chowam za szafą, podpięte do prądu, żeby nikt nie ośmielił się czytać tego o czym aktualnie myślę. Bo niestety, ale w myślach, każdy z nas jest co najmniej wariatem
 10. Kugo

  Witam

  Howgh! Witam, po dłuuuugiej przerwie. Niestety i tak zbyt długo tu nie zabawię, ale chociaż od czasu do czasu zerknę Matma jest taka ekscytująca, wciągająca i... niszcząca psychikę, że jednak trzeba będzie zaglądać hehe
 11. Azathoth, myślę, że określenie mnie typem "Nergala" jest spowodowane poniekąd nie tyle moją wypowiedzią, co avatarem, ale tego też nie jestem do końca pewien Panie AL Pacino, Pan XYZ codziennie przesiaduje na cmentarzach skręcając fajki z kartek pisma świętego, jest byłym żołnierzem SS, ma duży majątek i jest szczęśliwy i zadowolony z dzieła swojego życia... Szczęście jest pojęciem względnym, jeden lubi się modlić, inny śpiewać a jeszcze inny zaciskać pasek wokół przedramienia i dawać sobie w żyłę. Czy konkretne przykłady mogą dać obraz całości? Poza tym, chodzi o kształtowanie psychiki. Jeżeli jest coś, co karze Cię bezwzględnie za Twoją naturę - to jest to złe, bo prowadzi do wynaturzeń.
 12. Jesteś studentem. Też nim jestem. Jeżeli jesteś studentem pierwszego roku to miałeś ogromną przerwę pomiędzy zdaniem matury a pierwszymi zajęciami. Miałeś troszkę jakby "zastany" mózg. Nie wiem jak wyglądają doświadczenia forumowej braci, ale z własnych obserwacji wiem, że spotyka to co drugą osobę. Jednak po jakichś dwóch miesiącach mija. Mózg jest organem, który jak każdy inny potrzebuje bodźców wprowadzających go na wyższe obroty. Spróbuj zacząć od czegoś prostego, typu krzyżówki, sudoku (sam nie znoszę tego, ale podobno pomaga). Są nawet gry na telefon, które potrafią pobudzić mózg i podnieść jego sprawność. Trzeba stawiać coraz to wyższą poprzeczkę, aż osiągniesz odpowiadający Tobie pułap. Jeżeli to nie to, to trzeba szukać dalej problemu.
 13. Miałaś jakieś problemy z mężczyznami? Agresja, alkoholizm, narkomania? Opowiedz też troszke o sobie, o rodzicach i o swoich związkach.
 14. Kugo

  Ślub - czy warto?

  Sam bym raczej nie chciał ślubu. Wiele osób twierdzi, że zmienia on wiele w zachowaniu człowieka. To poczucie "ucementowania" sprawia właśnie, że ludzie przestają sie starać., zabiegać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...