Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Disturbia

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  2227
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

97 Wzorowa reputacja

O Disturbia

 • Ranga
  Uzależniony

Profile Information

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Ostatnie wizyty

6064 wyświetleń profilu
 1. Bez zbędnych wstępów - daj sobie spokój, chyba że lubisz być wyjściem awaryjnym. Było miło, a teraz pora wrócić do rzeczywistości.
 2. Po co chcesz to ratować? Niestety,ale bzykanie koleżanek w tym środowisku to jest niemalże standard. Wszyscy się pieprzą ze wszystkimi.Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale to są tylko wyjątki i zwykle takich kariera nie trwa długo. Tylko nie mów, że dla dziecka. Naprawdę chcesz,żeby Twoje dziecko patrzyło jak cię tłucze? Teraz dostałaś z pięści w twarz,następnym razem wylądujesz w szpitalu.
 3. A po co chcesz walczyć? Żeby znowu to spierdolić? Wiesz,czego chcesz w ogóle? Daj jej od siebie odpocząć.
 4. Chcesz to dzwoń jak nawiedzona płacząc z bezsilności, bo to od jaśnie pana zależy, kiedy i czy w ogóle będzie z tobą rozmawiał, dając mu satysfakcję. Ale spokojnie, wcześniej lub później to cię zmęczy i po którymś takim zagraniu będziesz miała zwyczajnie w dupie, czy się odezwie, czy nie, a nawet więcej ,będziesz wolała to drugie.
 5. To jest gowniarz, a nie dojrzały facet i facet, któremu zależy tak się nie zachowuje. To jest karanie milczeniem za nieodpowiednie jego zdaniem zachowanie i jest to przemoc psychiczną, a ma na celu to, żeby miał nad tobą kontrolę. Uciekaj czym prędzej.
 6. Ja bym go następnym razem nie zatrzymywała.
 7. Akurat teraz mamy najniższe bezrobocie od 20 lat.
 8. Pewnie sobie uświadomił po 8 latach, że jesteś miłością jego życia. Aktualnie nie ma dupy, a że wcześniej byłaś zawsze do dyspozycji to postanowił spróbować szczęścia Poza tym nie wierzę, że można mieć takie dylematy.
 9. W Nowym Sączu mają ich podobno 500 i powoli zaczyna się to co w Niemczech. Chodzą tylko w wiekszych grupach i jednemu ktoś obił mordę za molestowanie dziewczyny. Nie wiem na ile jest prawdziwa ta informacja, bo nigdzie nic nie można znaleźć, ale tuszowanie sprawy przez media też jest możliwe.
 10. Disturbia

  Stało się):

  Demon ja to bym na twoim miejscu takich pseudoużytkowników, piszących tylko po to, żeby wpieprzyć sobie za frugo reklamę wypieprzała ze skutkiem natychmiastowym
 11. Na takim profilu to sobie można zamieścić, co tylko się chce, niekoniecznie zgodnie z prawdą, nie wspominając o tym, że można mieć ich od pyty i na każdym z nich być kimś innym. Mi też tak jak każdemu pewnie od czasu do czasu ktoś zupełnie przypadkowy wyśle zaproszenie, ale ja mam zasadę, że nie akceptuję, jeśli kogoś nie znam w rzeczywistości. Nie wiem, kto to ani jakie ma intencje, więc nie wpuszczę do mojego świata, a rozrywki nie szukam. I co masz zamiar dalej z tym zrobić?
 12. W twarz psikasz, tylko pamiętaj, że z wiatrem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...