Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AMI

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1046
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

37 Dobra reputacja

3 obserwujących

O AMI

 • Ranga
  Gaduła

Profile Information

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Hobby
  Array

Ostatnie wizyty

793 wyświetleń profilu
 1. AMI

  Leginsy dla kobiety

  Najlepiej w legginsach wyglądają kobiety o wadze 100 kilogramów i więcej. Kojarzą mi się z hipotamami lub dobrze dokarmionymi nosorożcami. Ohydny widok,obsceniczny.
 2. Pałace i Zamki na Dolnym Śląsku. Jest ich więcej niż nad Loarą.
 3. Jeśli to nie zazdrość, to powodem może być zwykła ludzka głupota. ;-) Myślę, że Wam się uda. Powodzenia!
 4. Może w pracy rozmyśla co ty robisz, czy jesteś na spacerze sama, a może nie? Dlatego mówi, że woli z wami spędzać czas, nie z kolegami. Kocha was, bo paradoksalnie można kochać i jednocześnie ranić.
 5. Myślę, że dobrej rady udzielił Tobie INFP. Musicie udać się do psychologa. Może on jest o Ciebie bardzo zazdrosny?
 6. W weekend też jest zmęczony i gniewny? Rozmawiałaś o waszych problemach z jego mamą?
 7. Zastanów się nad tym, czy w domu dbasz o swój wizerunek,czy jesteś zadbaną, atrakcyjną młodą kobietą, czy też trochę odpuściłaś? Na to pytanie, jeśli nie chcesz nie musisz udzielić odpowiedzi.
 8. Może on ma większe potrzeby i nie ma na tyle odwagi by z Tobą na ten temat szczerze porozmawiać? Może ty jesteś za bardzo skupiona na dziecku, a on został aktorem drugiego planu,czuje się odrzucony i stąd jego nieracjonalne zachowanie?
 9. Kto był pierwszy? Jeśli by tak nie postąpiła, to myślę, że Ty też byś nie wylądował w cudzych betach. Chyba, że się mylę, a wtedy "róbta co chceta".
 10. Rozumiem. Wybaczyć można, zapomnieć trudniej. Straciłeś do niej zaufanie, bo zachowała się jak szmata. Jak postąpisz, jeśli po ślubie zrobi ten sam numer , a na dodatek będziecie już rodzicami? Daj sobie siana kolego, szukaj takiej dziewczyny, która z nudów każdemu poznanemu facetowi do łóżka nie wskakuje będąc już w związku z innym.
 11. Jeśli teraz robicie takie numery, to później będzie tylko gorzej. Chyba, że lubicie zabawę typu 2+1.
 12. cBeskid Niski. Cudowne drewniane cerkwie, cmentarze z I wojny światowej, klimatyczne miejscowości przesiąknięte kulturą polskich Indian -łemków,oraz nieskażona przemysłem przyroda.
 13. Przestań całować go w dupę. Miej odrobinę honoru i szacunku do własnej osoby. Takiego chama powinno się powiesić za jaja nad mrowiskiem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...