Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Aldebrandeska

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna reputacja

O Aldebrandeska

 • Ranga
  Nieśmiały
 1. pokrewne kierunki psychologii?

  Ja pracuję opiekując się dzieckiem, ale działam też w wolontariatach i od 5 lat pracuję z niepełnosprawnymi. Więc inne zajęcia poza studiami też dużo dają.
 2. Psychologia pracy

  wiem, ale interesują mnie bardziej opinie osób, które są po tej specjalności, czy w trakcie jej studiowania a już najbardziej osób pracujących w zawodzie
 3. pokrewne kierunki psychologii?

  Witam Ja studiuję psychologię w Krakowie w trybie zaocznym. Często słyszę, że zaoczne studia są gorsze, mniej materiału, nauki itd itp. Oczywiście to nie prawda! Jeśli ktoś chce się uczyć to na każdej uczelni będzie się uczył czy to na dziennych czy zaocznych. Żeby zostać psychoterapeutą trzeba jeszcze po psychologii skończyć 4-letnią szkołę psychoterapii. Kierunki typu resocjalizacja czy inny rodzaj pedagogiki niestety nie dają takich możliwości jak psychologia, zależy to jeszcze jaką specjalność chce się wybrać.
 4. Psychologia pracy

  Witam Czy może ktoś napisać szerzej o psychologii pracy? Co raz bardziej zastanawiam się nad tą specjalnością, wiem że praca później polega na szkoleniach w firmach itp itd. Jakie są np. przedmioty na tej specjalności?